czy na poczatku gadajaca glowa Vasca byla juz zakodowana?
Nie :) Byla zanimowana przeze mnie w programie "Crazy Talk" a potem zrzucona jako klatki animacji i jeszcze obrobiona (synchro z dzwiekiem) w produkcji grupy LAMERS... :D
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Emulacja - 8bit » Emulator Atari na Gameboy Advance?
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
czy na poczatku gadajaca glowa Vasca byla juz zakodowana?
Nie :) Byla zanimowana przeze mnie w programie "Crazy Talk" a potem zrzucona jako klatki animacji i jeszcze obrobiona (synchro z dzwiekiem) w produkcji grupy LAMERS... :D
Bullshit.
A jednak :)
... natomiast jeśli chodzi o DVD to są baaaardzo wybredne ...
Mam DVD Samsunga i nie narzekam :) Czyta wszystkie płyty :]
ale dyskusja... wyzszosc swiat jednych nad drugimi...
a u kolegi gramofon podlaczony pod xbox-a czyta juz naprawde wszystkie plyty cd/dvd/winyle
nie wazne czy tloczone, wypalane, czy dlutem wydrapywane - ten gramofon "ma wiekszego" niz wy obaj :P
Mam DVD Samsunga i nie narzekam smile Czyta wszystkie płyty :]
Chyba od PC ;)
A jest choć małą szansa na takiego ASAP'a w GBA ?
Mała jest. Wydajnościowo powinno uciągnąć. Tylko kto to zrobi?
Fox - duzo z tym roboty by bylo ?
Kwestia zrobienia wybieraczki plików i odtwarzania sampli 44100 Hz. Gdyby był taki gotowy player, byłoby dużo łatwiej - podpięcię do tego ASAPa to już pestka.
Zauważyłem, że GBA ma 16 MHz, a nie 33 jak mi się wydawało. To może oznaczać, że nie będzie się wyrabiał ze wszystkimi SAPami (szczególnie tymi z samplami i stereo).
Tu jest jakis odtwarzacz na GBa: Music Player Advance
http://www.gamed.about.pl/GBA/download/index.htm
Tyle ze jakis kiepawy ....
Ten powinien byc ok: http://www.gameboy-advance.net/emulated ... ba_mp3.htm
To nas nie przybliża do ASAPa na GBA. Potrzebny jest kod źródłowy, a jeszcze lepiej programista GBA.
Tutorial dot. odtwarzania sampli na GBA:
http://www.gamedev.net/reference/articl ... le1823.asp
Może to sie nada ? :
http://members.iinet.net.au/~freeaxs/gbacomp/
http://darkfader.net/gba/main.html
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Emulacja - 8bit » Emulator Atari na Gameboy Advance?
Wygenerowano w 0.024 sekund, wykonano 64 zapytań