Witam!
Mam problem z moim pecetem. Otóż postanowiłem go rozszerzyć o dodatkowy dysk twardy Samsung 80GB pod ATA. Podłączyłem go jako Slave.BIOS wykrywa go prawidłowo. Utworzyłem na tym dysku jedną partycję NTFS zajmującą całą powierzchnię dysku, ale pomimo tego Windows nie wykrywa go. Nie ma go ani w Menedżerze Urządzeń, ani też w żadnym z programów do partycjonowania. Sprawdzałem ten dysk na innym komputerze z Win2000, i tam jest normalnie wykrywany. Wie ktoś czym może być spowodowany ten problem i jak go rozwiązać?
5. edycja ATASCII Compo Głosowanie w 5. edycji ATASCII Compo Logikera dobiega końca. Ostatnia szansa na wybór najlepszej pracy!
Elite: Druga wersja demo na Atari 8-bit Brian Reifsnyder opublikował kolejną wersję demonstracyjną portu gry Elite dla Atari 8-bit.
Gopher2600 0.51.0 Potężna lista zmian w emulatorze Atari 2600! Ulepszenia 6507, nagrywanie wideo i wsparcie dla MacOS.
RastaConverter Beta 21 Ilmenit udostępnił kolejną, już 21. wersję rozwojową popularnego narzędzia RastaConverter.
Zmarł Jer Odszedł nasz kolega, encyklopedia wiedzy na temat elektroniki.