Jako antyfan nie moglem sobie darowac :)
http://allegro.pl/iphone-4s-16-gb-sprze ... 91097.html
normalnie jakbym czytal swoje teksty po otrzymaniu playerka mp3 tej firmy...
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Bałagan » iPhone - okazja! :)
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Jako antyfan nie moglem sobie darowac :)
http://allegro.pl/iphone-4s-16-gb-sprze ... 91097.html
normalnie jakbym czytal swoje teksty po otrzymaniu playerka mp3 tej firmy...
Ciekawe czy ktoś kto to kupi wyśle mu swoje zdjęcie :)
Czuję wątek na najmniej 3 strony.
1 dzien aukcji a Wyświetleń: 24562.
Juz slyszalem sugestie ze koles po prostu zrobil sobie dobry marketing wirusowy aukcji ;)
Jak to czytam, to na myśl przychodzi mi mòj smartfon od samsunga... Ericsson co "smart" nie jest, też miewa niezłe odpały... Takie tera telefony robio i nic na to nie poradzisz...
pic na wode nie aukcja, gośc zrobił sobie "joke na dymku" a link był juz chyba na kadym forum od Odry do Buga, stąd takie liczby. A na koniec sam sobie kupił/sprzedał :)
koszt. ok 80-85zł prowizji za chwile sławy w internecie :D
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Bałagan » iPhone - okazja! :)
Wygenerowano w 0.016 sekund, wykonano 57 zapytań