Wczoraj się zacząłem bawić na Hatari Falconem, raczej z czystej ciekawości ale mnie wciągnęło, nawet pomimo totalnego braku styczności z Falconem jakoś samemu udało mi się zrobić sobie config Tos 4.92 + Hdd + jakieś tam kolorowe ikonki dzięki czemu nie wygląda to jak gołe ST, dalej zacząłem szukać jakiś programików itd. niestety większość ciekawego stuffu pochodzi z francy więc manuale dla mnie nie czytelne, z zachodnich for też rozumiem piąte przez dziesiąte, a na koniec na Atarimania.com stwierdziłem że softu dla Falcona to tam tyle co na Meritum, jedyne co mam to tak żeby sprawdzić czy w ogóle zadziała to 1st Word, więc prośba do Falconiarzy o jakieś linki z ciekawym softem, na polskie strony nawet nie liczę więc już od biedy coś angielskiego, no i może jakiś link do tutoriala dla totalnego beginnera Falconowego.
Cannon Fodder STE WIP #2 Krzysztof Jarzyna prezentuje nową wersję rozwojową kultowej gry Cannon Fodder dla Atari STE.
Wolfenstein 3D dla Atari z VBXE Pierwsze szczegóły oraz wersja testowa Wolfensteina 3D wykorzystującego układ VBXE.
Gopher2600 0.56.1 Najnowsza wersja Gopher2600 wprowadza wsparcie dla devcard Atari 7800 oraz liczne poprawki.
Gearlynx 1.2.13 Ukazała się aktualizacja Gearlynx, emulatora przenośnej konsoli Atari Lynx.
RM 800XL: Zdjęcia nowej płyty głównej Revive Machines prezentuje rewizję 2.0 płyty głównej i przygotowuje linię montażową RM 800XL.