Mógłbym omówić temat, ale każdy jeden znowu się obrazi, więc zróbmy tradycyjnie -
omówmy temat w Warszawie lub w Gdańsku, przy litrze.
Temat rozbierzem, a na drugi dzień urażonych nie będzie,
bo chu/ja będziem z tego pamiętać.
Wykład na SV2k13?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Altirra 4.50 test 12 Nowa wersja testowa emulatora Altirra przynosi poprawki błędów oraz wierniejszą emulację plotera Atari 1020.
Another World na Atari XL/XE Niezwykły projekt w1k przenosi kultowy hit Another World na 8-bitowe komputery Atari.
Atari Action! Compiler od Kuby Husaka Nowe narzędzie umożliwiające kompilację kodu Action! bezpośrednio na współczesnych komputerach PC.
Altirra 4.50 test 11 Avery Lee udostępnił nową wersję testową emulatora Altirra z nowym, eksperymentalnym paskiem zadań.
C.E.T.A.S. - nowy projekt na Atari 8bit Rafał Dudek i Vladimir Janković pracują nad unikalną strzelaniną z alternatywną historią w tle.
atari.area forum » Emulacja - 16/32bit » Soft na Falcona
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Mógłbym omówić temat, ale każdy jeden znowu się obrazi, więc zróbmy tradycyjnie -
omówmy temat w Warszawie lub w Gdańsku, przy litrze.
Temat rozbierzem, a na drugi dzień urażonych nie będzie,
bo chu/ja będziem z tego pamiętać.
Wykład na SV2k13?
Demka mnie średnio interesują, gry też bo tych jest mniej niż wyszło na XL/XE od 2010 do teraz, użytki, jakieś movie i mp3 playery, dodatki do desktopu etc., mi puki co udało się tylko zainstalować 1st Word i zrobiłem sobie TOSa 4,92 :/
YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:Mógłbym omówić temat, ale każdy jeden znowu się obrazi, więc zróbmy tradycyjnie -
omówmy temat w Warszawie lub w Gdańsku, przy litrze.
Temat rozbierzem, a na drugi dzień urażonych nie będzie,
bo chu/ja będziem z tego pamiętać.Wykład na SV2k13?
Haha, nie chcę, żeby mi mordę potem obili. ;)
Demka mnie średnio interesują, gry też bo tych jest mniej niż wyszło na XL/XE od 2010 do teraz, użytki, jakieś movie i mp3 playery, dodatki do desktopu etc., mi puki co udało się tylko zainstalować 1st Word i zrobiłem sobie TOSa 4,92 :/
Jesli chodzi o uzytki to jednym z najlepszych playerow jest Aniplayer, w najnowszej wersji 2.23 (odtwarza movi, mp3 i itp) innym mp3 player jest Falcamp oraz mxplay, jakie dodatki do desktopu cie interesuja ?
Kroll
Jeśłi chodzi o mp3 na niedopalonym Falconie, to tylko Falcamp się nadaje.
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Emulacja - 16/32bit » Soft na Falcona
Wygenerowano w 0.015 sekund, wykonano 50 zapytań