Mógłbym omówić temat, ale każdy jeden znowu się obrazi, więc zróbmy tradycyjnie -
omówmy temat w Warszawie lub w Gdańsku, przy litrze.
Temat rozbierzem, a na drugi dzień urażonych nie będzie,
bo chu/ja będziem z tego pamiętać.
Wykład na SV2k13?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
atari.area forum » Emulacja - 16/32bit » Soft na Falcona
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Mógłbym omówić temat, ale każdy jeden znowu się obrazi, więc zróbmy tradycyjnie -
omówmy temat w Warszawie lub w Gdańsku, przy litrze.
Temat rozbierzem, a na drugi dzień urażonych nie będzie,
bo chu/ja będziem z tego pamiętać.
Wykład na SV2k13?
Demka mnie średnio interesują, gry też bo tych jest mniej niż wyszło na XL/XE od 2010 do teraz, użytki, jakieś movie i mp3 playery, dodatki do desktopu etc., mi puki co udało się tylko zainstalować 1st Word i zrobiłem sobie TOSa 4,92 :/
YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:Mógłbym omówić temat, ale każdy jeden znowu się obrazi, więc zróbmy tradycyjnie -
omówmy temat w Warszawie lub w Gdańsku, przy litrze.
Temat rozbierzem, a na drugi dzień urażonych nie będzie,
bo chu/ja będziem z tego pamiętać.Wykład na SV2k13?
Haha, nie chcę, żeby mi mordę potem obili. ;)
Demka mnie średnio interesują, gry też bo tych jest mniej niż wyszło na XL/XE od 2010 do teraz, użytki, jakieś movie i mp3 playery, dodatki do desktopu etc., mi puki co udało się tylko zainstalować 1st Word i zrobiłem sobie TOSa 4,92 :/
Jesli chodzi o uzytki to jednym z najlepszych playerow jest Aniplayer, w najnowszej wersji 2.23 (odtwarza movi, mp3 i itp) innym mp3 player jest Falcamp oraz mxplay, jakie dodatki do desktopu cie interesuja ?
Kroll
Jeśłi chodzi o mp3 na niedopalonym Falconie, to tylko Falcamp się nadaje.
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Emulacja - 16/32bit » Soft na Falcona
Wygenerowano w 0.049 sekund, wykonano 74 zapytań