Obejrzyjcie:
pozdrowienia,
tP
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
atari.area forum » Bałagan » Rosja - to stan umysłu.....
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Obejrzyjcie:
pozdrowienia,
tP
the best 3:45
nie tylko rosja,
http://www.liveleak.com/view?i=530_1364311761
aż strach pomyśleć co dzieje się w europie... tfu...
nie tylko rosja,
http://www.liveleak.com/view?i=530_1364311761aż strach pomyśleć co dzieje się w europie... tfu...
oglądałem 5 razy i cały czas wydaje się że gościowi urwało głowe
I jak tu wyjść psem na spacer...?
W Rosji szczególnie w Moskwie to co się tam wyprawia na drogach, filmy to potwierdzają :(
Myślałem że widziałem wiele w Afryce.. Moskwa to bije na głowę wszystko, niby biali ludzie.
I jeszcze co przeraża w Rosji: gigantycznie wielkie samochody.
Tam mercedes ML to malaństwo Toyota tundra to średniak.
Ba to jedyne chyba miasto na świecie gdzie w metrze są korki, to nie jest żart ...!
wpadnij do Petersburga to zobaczysz wolną amerykanke na ulicach 24/h a survival mode na kwadrans przed zamknięciem mostów na Newie....
bo w Polsce to inaczej na drogach ... :cool:
ale przynajmniej w potrzebie nie zostawią ;)
http://www.liveleak.com/view?i=6db_1392637964
pozdr
Bachoo
Ba to jedyne chyba miasto na świecie gdzie w metrze są korki, to nie jest żart ...!
Heh a myslalem ze to tylko moje wrazenie :D :D :D
Nie tylko Rosja to stan umysłu :
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Bałagan » Rosja - to stan umysłu.....
Wygenerowano w 0.018 sekund, wykonano 58 zapytań