Witam wszystkich
Czy ktoś wie, jak zmusić Steem do "rozmydlania" przeskalowanego obrazu za pomocą DirecDraw pod Windows 7? Pod XP ładnie mi działało, a w Win7 niby wszystko mam pozaznaczane jak trzeba i nie działa. Googlałem, ale bez efektu.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
atari.area forum » Emulacja - 16/32bit » steem, windows 7, directdraw
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Witam wszystkich
Czy ktoś wie, jak zmusić Steem do "rozmydlania" przeskalowanego obrazu za pomocą DirecDraw pod Windows 7? Pod XP ładnie mi działało, a w Win7 niby wszystko mam pozaznaczane jak trzeba i nie działa. Googlałem, ale bez efektu.
u mnie Stretch w Steem Beta 3.7.0 działa pod W7 i wygląda tak:
picture share
O, a skąd wziąłeś 3.7 beta? Do tej pory używałem 3.2. Teraz znalazłem 3.6.4 i nadal mi krzaczy.

3.6.4 działa u mnie ok. Wygląda na to że Steem ma jakąś kolizję z konkretnymi sterownikami grafiki. Może zgłoś problem Stevenowi na forum AF http://www.atari-forum.com/viewforum.php?f=94
Co do bety 3.7 to jestem zapisany na listę betatesterów. Na AF pod tym samym linkiem był niedawną wątek na ten temat.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Emulacja - 16/32bit » steem, windows 7, directdraw
Wygenerowano w 0.014 sekund, wykonano 51 zapytań