Grunt to umiec spiewac do rytmu... ROTFLMAO (chodzi mi o pierwszy "utwor")
A drugie jest mi znane juz od dawna... :)
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Miejsca w sieci » Polski HIpHop - must listen to : O
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Grunt to umiec spiewac do rytmu... ROTFLMAO (chodzi mi o pierwszy "utwor")
A drugie jest mi znane juz od dawna... :)
ziom, totylkopareplam, tym razem bardziej profesjonalne ale i tak LOL -> http://tiny.pl/tx6
Mysle ze ten kawalek bije na glowe nawet Serbinowskie Slowa. MC Terminator jest od dzis moim idolem i wzorem do nasladowania.
O k****!!!!!! Ja p*.*.... Nie mam slow... Po prostu rox. No i jest w koncu jakis podklad!
yo, yo, jade na rawerze
yo, a ty spadaj frajerze
mc terminator rzondzi ziom
piateczke przybija nom
yo, yo, sprawdz to
bo to jest samo zlo
tam do licha!
to jest lepsze niż serbinowskie słowa.
oczywiście poza wspaniałym zdolnościami emsi terminatora ("skasowałem twoje piosenki na komputerze, ty frajerze numerze"), ale skoro jest fanem Meza, to co się dziwić...
podoba mi się też bardzo "deathemtalowy" floł drugiego gościa
Mezo może być dumny z takich fanów. niby to nie jego wina czy coś, ale...
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Miejsca w sieci » Polski HIpHop - must listen to : O
Wygenerowano w 0.052 sekund, wykonano 77 zapytań