Retrokomp 2018, BIA (Bocianu, thePink(/LiSU), pin), kamery: Cichy, mątasz pin, endscreen Kriss3D.
https://www.youtube.com/watch?v=1KV_Cf-FyP8
Może będzie więcej, jak będzie czas na to.
Miłego browara.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Miejsca w sieci » ..a Co mi tam :)
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Retrokomp 2018, BIA (Bocianu, thePink(/LiSU), pin), kamery: Cichy, mątasz pin, endscreen Kriss3D.
https://www.youtube.com/watch?v=1KV_Cf-FyP8
Może będzie więcej, jak będzie czas na to.
Miłego browara.
Nie pij podczas mątaszu, bo wszystko oprócz perkusji słyszę w lewym uchu, a tę - w prawym. :-)
Fajne, Pin wrzuć więcej.
"Pinokio nam zaśpiewa". Obiecanki, cacanki.
czekamy na kolejne utwory
Hipnotyzujące!
Przy okazji: z Losta przywiozłem płytę Braci, niestety nie mam już w domu żadnego czytnika tak prehistorycznego nośnika jak płyta CD ;) Czy jest możliwość legalnego ściągnięcia wersji cyfrowej? jeśli tak, to poproszę na prv, oczywiście obiecuję zachować dla siebie. Thx.
@Nosty - pomyśli się, dam znać niebawem.
@jj23 - coś mam w przygotowaniu, lecz muszę temu poświęcić nieco więcej czasu - być może w tym tygodniu to poskładam. Nie mówię co, bo będzie to może taka mała niespodzianka :)
@Pin - no to teraz nakręciłeś spirale oczekiwań :) Przy następnych nagraniach mogę wesprzeć trochę technicznie od strony świetlnej.
Ogien :)
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Miejsca w sieci » ..a Co mi tam :)
Wygenerowano w 0.019 sekund, wykonano 63 zapytań