Retrokomp 2018, BIA (Bocianu, thePink(/LiSU), pin), kamery: Cichy, mątasz pin, endscreen Kriss3D.
https://www.youtube.com/watch?v=1KV_Cf-FyP8
Może będzie więcej, jak będzie czas na to.
Miłego browara.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
atari.area forum » Miejsca w sieci » ..a Co mi tam :)
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Retrokomp 2018, BIA (Bocianu, thePink(/LiSU), pin), kamery: Cichy, mątasz pin, endscreen Kriss3D.
https://www.youtube.com/watch?v=1KV_Cf-FyP8
Może będzie więcej, jak będzie czas na to.
Miłego browara.
Nie pij podczas mątaszu, bo wszystko oprócz perkusji słyszę w lewym uchu, a tę - w prawym. :-)
Fajne, Pin wrzuć więcej.
"Pinokio nam zaśpiewa". Obiecanki, cacanki.
czekamy na kolejne utwory
Hipnotyzujące!
Przy okazji: z Losta przywiozłem płytę Braci, niestety nie mam już w domu żadnego czytnika tak prehistorycznego nośnika jak płyta CD ;) Czy jest możliwość legalnego ściągnięcia wersji cyfrowej? jeśli tak, to poproszę na prv, oczywiście obiecuję zachować dla siebie. Thx.
@Nosty - pomyśli się, dam znać niebawem.
@jj23 - coś mam w przygotowaniu, lecz muszę temu poświęcić nieco więcej czasu - być może w tym tygodniu to poskładam. Nie mówię co, bo będzie to może taka mała niespodzianka :)
@Pin - no to teraz nakręciłeś spirale oczekiwań :) Przy następnych nagraniach mogę wesprzeć trochę technicznie od strony świetlnej.
Ogien :)
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Miejsca w sieci » ..a Co mi tam :)
Wygenerowano w 0.018 sekund, wykonano 58 zapytań