Witam, oferuję gry (3 cardridge):
Donkey Kong
Pole Position
Top Gun
na sprawną stację do Atari STF.
Wymiana paczkomatem.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » [Z] Zamienie gry na Atari 2600 na stację dysków do Atari STF
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Witam, oferuję gry (3 cardridge):
Donkey Kong
Pole Position
Top Gun
na sprawną stację do Atari STF.
Wymiana paczkomatem.
W starszych STF były stacje z szerokim przyciskiem Eject na środku stacji, a w nowszych, z wąskim (w kształcie równoległoboku) po prawej stronie.
Te drugie są na ale-kurna-drogo. Stacje z PC, np. ALPS, przerobione do ST, z panelem z drukarki 3D. Wyglądają OK, ale sam ich nie testowałem.
Nie mam udziału w tych aukcjach, nie znam sprzedawcy. Cytując klasyka "ja tylko niosę pomoc" :-)
-- edit --
Z szerokimi przyciskami też są, u tej samej osoby.
Cześć
Myślę że możemy się dogadać.
odezwij się na { agent005@wp.pl }
Dzieki Atari-User i uicr0Bee za info.
Dzieki Atari-User i uicr0Bee za info.
Do zamknięcia.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » [Z] Zamienie gry na Atari 2600 na stację dysków do Atari STF
Wygenerowano w 0.019 sekund, wykonano 40 zapytań