Witam serdecznie Atarowców
Jestem tu nowy i chcialbym zapytac sie czy wiecie gdzie moge kupic zapasowe klawisze do ATARI 800Xl? Klawisz BREAK?
Pozdrawiam
Mikey_T
P.s. sorki za polskie znaki. System w roboczym kompie jest ustawiony na sztywno.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » Zapasowe klawisze do Atari 800XL - klawisz: BREAK
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Witam serdecznie Atarowców
Jestem tu nowy i chcialbym zapytac sie czy wiecie gdzie moge kupic zapasowe klawisze do ATARI 800Xl? Klawisz BREAK?
Pozdrawiam
Mikey_T
P.s. sorki za polskie znaki. System w roboczym kompie jest ustawiony na sztywno.
Wyłącznie od kogoś, kto ma zdekompletowaną klawiaturę i zechce się podzielić. Ale ważne jest, jaki masz typ klawiatury bo jest ich co najmniej 4. Każda ma inaczej mocowane klawisze i są one niewymienne między typami.
Sprawdzając tutaj
https://atariage.com/forums/topic/10517 ... -variants/
Wygląda, że jest to opisany typ1.
Takiego nie mam niestety.
Zostaje szukać dalej. Na ebayu z USA za $6 plus $18 wysyłka :-)
Lepiej jak bys dal temat z zakupami do odpowiedniego działu.
http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=14879
Stary temat, ale jak zapytasz @pablozp to moze jeszcze masz to co potrzebujesz.
Dzięki. Odezwe się do niego.
Prosze o zamknięcie wątku. Przeniosłem go do właściwgo działu.
To jest właściwy wątek.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » Zapasowe klawisze do Atari 800XL - klawisz: BREAK
Wygenerowano w 0.016 sekund, wykonano 54 zapytań