Czy ktoś będzie wracał z SV w okolicach Radomia trasą S7? Potrzebuję odebrać coś od kolegi, a jeśli jest możliwa inna metoda niż wysyłka, to zawsze lepiej.
Dzięki.
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Atari Action! Compiler od Kuby Husaka Nowe narzędzie umożliwiające kompilację kodu Action! bezpośrednio na współczesnych komputerach PC.
Altirra 4.50 test 11 Avery Lee udostępnił nową wersję testową emulatora Altirra z nowym, eksperymentalnym paskiem zadań.
C.E.T.A.S. - nowy projekt na Atari 8bit Rafał Dudek i Vladimir Janković pracują nad unikalną strzelaniną z alternatywną historią w tle.
Postępy nad konwersją Golden Axe Zobacz najnowsze zmiany w nadchodzącym hicie na 8-bitowe Atari, nad którym pracuje znana ekipa.
Cannon Fodder STE WIP #2 Krzysztof Jarzyna prezentuje nową wersję rozwojową kultowej gry Cannon Fodder dla Atari STE.
atari.area forum » Zloty » SV 2024 SE - potrzebuję transportu rzeczy
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Czy ktoś będzie wracał z SV w okolicach Radomia trasą S7? Potrzebuję odebrać coś od kolegi, a jeśli jest możliwa inna metoda niż wysyłka, to zawsze lepiej.
Dzięki.
Nadal poszukuję, może też być osoba przyjeżdżająca na SV z Lublina lub okolic.

Ja pie... @dely skąd ty wynajdujesz te obrazki i gify zawsze, to ja nie mam pojęcia:-))))) Miazga intelektualna dla mnie na dziś, i aż do wieczora dysonas poznawczy:-)
No jak? Toż to scenka z "Trailer Park Boys". Wstyd nie znać. :D
Chciałem przeprosić że nie znam, ale wpisałem se w google i widzę, że to serial. Nie oglądam seriali absolutnie żadnych, więc nie przepraszam i nie jest mi wstyd:-) Natomiast scenka bardzo dobra przyznaję:-)
Cały serial jest świetny. Warto zrobić wyjątek i jednak obejrzeć chociaż ten jeden.
Nie mam czasu na seriale, wyleczyłem się z nich ze 20 lat temu, i boję się znowu zachorować, więc nie dam się namówić:-) Ostatnie seriale jakie oglądałem to były pierwsze ze dwa sezony Lost i Prison Break.
Wszyscy zawsze każą robić wyjątki.
Ja również nie oglądam seriali bo mi szkoda życia.
Pozdrawiam @Mq.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Zloty » SV 2024 SE - potrzebuję transportu rzeczy
Wygenerowano w 0.016 sekund, wykonano 55 zapytań