Nie wiem za co .... ale zostałem zdegradowany na starszego atarowca :(
no tak ...wiedziałem że ta nieaktywność się kiedyś zemści :(
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
atari.area forum » Sprawy atari.area » Degradacja
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Nie wiem za co .... ale zostałem zdegradowany na starszego atarowca :(
no tak ...wiedziałem że ta nieaktywność się kiedyś zemści :(
Dlaczego od razu zdegradowany? W koncu jestes przeciez starszym atarowcem. :D
W zwiazku z tym ze przyjalem na poczatku zbyt mala skale postanowilem nieco zmienic rangi bo okazalo by sie ze nagle wszyscy to Mastah Atarowcy :)
wcale nie wszyscy - ty masz co innego :)
btw - moge dostac tytul 'grubshy atarowiec'?
no wez, wez, wez, wez, wez, wez, wez zgodz sieeeeee...
Niestety, kazdy by wtedy cos takiego chcial. Np:
Axe: Zboczuch Atarowiec
Slaves: Ping-Pong Atarowiec
Itp Itd ...
Niestety, kazdy by wtedy cos takiego chcial. Np:
Axe: Zboczuch Atarowiec
Slaves: Ping-Pong AtarowiecItp Itd ...
To ja jeszcze proponuje:
Lewis - Mustak(TM) tudziez Classic Plonsk Aperitiff Atarowiec
Solo - Nalewki Team gorzka cytrynowa ;-)Atarowiec
Vasco, Dely - Tata Atarowiec
Pinokio - Wroclaw Zoo atarowiec ;-)
Sorry - juz mnie nie ma - ale sobie popilem ;-)
Niestety, kazdy by wtedy cos takiego chcial. Np:
Axe: Zboczuch Atarowiec
Slaves: Ping-Pong AtarowiecItp Itd ...
ja tam bym nie chcial :)
Niestety, kazdy by wtedy cos takiego chcial. Np:
Axe: Zboczuch Atarowiec
Slaves: Ping-Pong AtarowiecItp Itd ...
eeejj...
slaves
Atarowiec
z jedna gwiazdka? ... no ja nie moge... dely!!! jajusie!
bo okazalo by sie ze nagle wszyscy to Mastah Atarowcy :)
pfi, a nie jest tak? pokaz kogos kto nie jest mastah atarowiec.
a najlepiej w c*** z tymi rankami. zlikwidowac!!!
zeby nie bylo nabijania postow i wozenia sie po forum :P
:twisted: :twisted: :o
a najlepiej w c*** z tymi rankami. zlikwidowac!!!
zeby nie bylo nabijania postow i wozenia sie po forum :P
:twisted: :twisted: :o
Czujesz sie niedowartosciowany?
Napisz demo na malucha, zobaczymy jaki z Ciebie mastah. ;)
Czujesz sie niedowartosciowany?
Napisz demo na malucha, zobaczymy jaki z Ciebie mastah. ;)
dowartosciowywac sie nie musze i nie chce.
same ranki mnie gilaja, statusy i inne rowniez, wiec yo.
bo okazalo by sie ze nagle wszyscy to Mastah Atarowcy :)
pfi, a nie jest tak? pokaz kogos kto nie jest mastah atarowiec.
:twisted: :twisted: :o
Juz pokazuje - Vasiek to z pewnoscia 'Starszy Atarowiec'
a najlepiej w c*** z tymi rankami. zlikwidowac!!!
zeby nie bylo nabijania postow i wozenia sie po forum :P
:twisted: :twisted: :o
Wyglada, jakby Ci ranki przeszkadzaly.
A nizej:
dowartosciowywac sie nie musze i nie chce.
same ranki mnie gilaja, statusy i inne rowniez, wiec yo.
Ok, wiec juz Ci nie przeszkadzaja. :)
EOT
Nie rzygasz jeszcze Flashem, PHPem i innym WWW? Napisz demo na malucha. ;)
Juz pokazuje - Vasiek to z pewnoscia 'Starszy Atarowiec'
Powiem wiecej: 'Mega Starszy Atarowiec'. :D
A Dely ma site admin hi hi i nie uważa sie za atarowca ...
Atarowym skrytożercom mówimy stanowcze nie!!
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Sprawy atari.area » Degradacja
Wygenerowano w 0.050 sekund, wykonano 24 zapytań