Jakiś czas temu niejaki Vulgar (którego każdy tutaj zna) obiecał mi pewną rzecz z "Vulgar Factory". Umówiliśmy sie co do ceny i co do warunków przesyłki. Potem - trwało to jakiś czas (patrz wpisy w odpowiednich wątkach) - dostałem maila z wiadomością: "Sikor, juz mam, na jaki adres mam wysłać? Kosztuje tyle a tyle"... - itp. Tknęło mnie coś wtedy i napisałem: ślij za pobraniem. Wtedy dostałem maila, że to drożej, że tak, że siak... Odpisałem - nie ma sprawy, te 3,50 zł za przelew sobie dolicz (stawka PP). Niestety, w oczekiwanym czasie nie dostałem spodziewanej przesyłki. Wreszcie - nie wytrzymałem i napisałem na forum co o tym myślę (znaczy - że czekam do zeszłego piątku). Cały czas Vulgar dopisywał: już jutro przesyłam itp.
Do czego zmierzam...? Zamiast paczki otrzymałem dzisiaj maila z treścią: "Sikor, co mogę powiedzieć? Małoatarowcy?" - dokładna treść maila od Vulgara.
Cóż, PAnie Pawle K. - niniejszym oświadczam, że rezygnuję z przesyłki. Sorry, mistrzu - ale 3 miesiące czekania to trochę za długo - tyle idą paczki z USA drogą morską, a nie z Gdańska do Warszawy.
Tego posta traktujcie jako ostrzeżenie - to nie pierwszy taki wyczyn rzeczonego. Najsłynniejsza sprawa to chyba było kupno Falcona przez Vulgara od Rafała Kaweckiego: http://groups.google.pl/group/pl.comp.s … 54f2?hl=pl - podaje ten link tytułem ostrzeżenia przed transakcjami na odległość z wyżej wymienionym
Jak ktoś ma podobne doświadczenia - proszę, niech się dopisuje.
Vulgar: jak będziesz miał na party - nie ma sprawy, może wezmę (jak będę miał te 130 złotych wolne w danej chwili) - obecnie nie blokuję już sobie kasy. Szkoda gadać chłopie, myślałem że traktujesz rzecz poważnie.
Generator okładek do kaset Nowy generator okładek na kasety magnetofonowe dla ośmiobitowych komputerów Atari od lexxa.
Nowa wersja emulatora Test7800 - 0.4.3 Eksperymentalny emulator konsoli Atari 7800 w nowej wersji 0.4.3 przynosi kluczowe poprawki w synchronizacji i wydajności.
Fujisan 1.0.3 Wydano nową wersję Fujisan, nowoczesnego frontendu do emulatora Atari800 z wieloma poprawkami i ulepszeniami.
Altirra 4.40 beta 19 Dziewiętnasta beta Altirra, najlepszego emulatora 8-bitowych komputerów Atari, już dostępna!
13. odcinek kursu programowania u Larka Larek wraca z kolejną, trzynastą częścią swojego popularnego kursu pisania gier na Atari.