serdecznie.
i przepraszam, ze to tyle trwalo, ale troche mnie rzeczywistosc przygniotla...
= krap.pl =
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gopher2600 v0.54.0 Najnowsza wersja emulatora Atari 2600 przynosi tryb headless oraz poprawki błędów.
Gearlynx 1.2.4 Ukazała się aktualizacja Gearlynx, emulatora konsoli Atari Lynx, z poprawionym debuggerem.
FujiNetChat: Nowy klient IRC dla Atari Pierwsza publiczna wersja alfa FujiNetChat, nowoczesnego klienta IRC wykorzystującego interfejs FujiNet.
Gearlynx 1.2.2 Gearlynx doczekał się aktualizacji. Wprowadzono podgląd SCB, wyszukiwanie w pamięci oraz poprawki.
Wyniki FujiCup 2025 Poznaliśmy najlepsze gry na 8-bitowe Atari wydane w 2025 roku według jury oraz publiczności.
atari.area forum » Sprawy atari.area » witam w nowym srodowisku
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
serdecznie.
i przepraszam, ze to tyle trwalo, ale troche mnie rzeczywistosc przygniotla...
Bywa, bywa... Ale najważniejsze, ze już jest - choc na razie w wersji beta ;)
Ale patent z DNS u mnie nie działa. Dopisałem wskazane IP do /etc/resolv.conf i kiszka - forum zgłasza się tylko po podaniu "żywego" adresu IP.
gdyz byc moze masz skeszowany stary. sprawdz, a jaki ajpik ci sie rozwiazuje domena - jak nie na ten nowy, no to dzialac nie bedzie az do wyproznienie kesza.
no ale to nie ma moze takiego kluczowego znaczenia. ;)
ja w kazdym razie patent ten przetestowalem na dwoch losowo wybranych znajomych i dziala :)
No to dziełaj Panie krap!
super że w końcu jest moja ulubiona strona!
No..nareszcie :)
No to teraz dema pisać! ;D
Kupiłem Ruszczyca więc najpierw lektura ;) alex mnie zmobilizował :D:D:D
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Sprawy atari.area » witam w nowym srodowisku
Wygenerowano w 0.019 sekund, wykonano 63 zapytań