serdecznie.
i przepraszam, ze to tyle trwalo, ale troche mnie rzeczywistosc przygniotla...
= krap.pl =
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Sprawy atari.area » witam w nowym srodowisku
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
serdecznie.
i przepraszam, ze to tyle trwalo, ale troche mnie rzeczywistosc przygniotla...
Bywa, bywa... Ale najważniejsze, ze już jest - choc na razie w wersji beta ;)
Ale patent z DNS u mnie nie działa. Dopisałem wskazane IP do /etc/resolv.conf i kiszka - forum zgłasza się tylko po podaniu "żywego" adresu IP.
gdyz byc moze masz skeszowany stary. sprawdz, a jaki ajpik ci sie rozwiazuje domena - jak nie na ten nowy, no to dzialac nie bedzie az do wyproznienie kesza.
no ale to nie ma moze takiego kluczowego znaczenia. ;)
ja w kazdym razie patent ten przetestowalem na dwoch losowo wybranych znajomych i dziala :)
No to dziełaj Panie krap!
super że w końcu jest moja ulubiona strona!
No..nareszcie :)
No to teraz dema pisać! ;D
Kupiłem Ruszczyca więc najpierw lektura ;) alex mnie zmobilizował :D:D:D
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Sprawy atari.area » witam w nowym srodowisku
Wygenerowano w 0.017 sekund, wykonano 54 zapytań