Było to już poruszane. Proszę sobie ustawić właściwą strefę czasową w profilu.

leonlas napisał/a:

a co tu innego robicie, sami "walicie" ceny w kosmosssss...

Ale dlaczego ktoś ma komentować to, na co kto inny wydaje SWOJE pieniądze? Tak wygląda wolny rynek, sprzedawca ustala cenę, kupujący ją akceptuje, albo nie.

Poza tym to wątek sprzedażowy w formie licytacji, proponuję ograniczyć tutaj zbędną dyskusję.

3

(57 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

No dobra, skoro sprawa się rozwiązała (thx gkd_82) i zaczyna się offtop, to zamykamy. Dziękuję za uwagę, troskę o jakość zawartości forum i rozsądne podejście do tematu.

4

(57 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

No dobrze, rozumiem Wasze argumenty. Akurat ten wątek jest według mnie BARDZO WARTOŚCIOWY, ponieważ nie dość że OP potrafił dokładnie i wnikliwie opisać problem, to jeszcze bez problemów i kulturalnie sobie z nim poradził, korzystając z pomocy innych osób. A, że dodawał do tego obrazki, to to jest powód do tego, żeby robić z tego problem?

Ale dobra. Powiedzcie jak sobie wyobrażacie odpowiedni wpis w regulaminie i wytłumaczcie mi dlaczego tam się w ogóle powinien znaleźć? Naprawdę chcemy zakazu wstawiania obrazków do wątków, które nie dotyczą tematu? Jak sobie wyobrażacie egzekwowanie zakazu wstawiania memów i innych rzeczy, kto miałby oceniać który obrazek jest niezwiązany z tematem / działem?

Ale super znalezisko! Dzięki Seban!!!

6

(29 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

[Regulamin]

Punkt 11 po kosmetycznych zmianach otrzymuje treść :

Serwisy aukcyjne przeglądają wszyscy, jeśli Twój post dotyczy superokazyjnej sprzedaży sprzętu i podajesz link do aukcji w którymkolwiek serwisie - będzie on usunięty. Ogłoszenia o sprzedaży muszą mieć podaną cenę oraz zdjęcie i nie mogą być linkami do licytacji na zewnętrznych stronach. W przypadku sprzedaży sprzętu uszkodzonego należy wyraźnie to opisać w tytule wątku (np. Sprzedam uszkodzony zasilacz, sprzedam uszkodzony i niedziałający komputer) oraz jego treści. Jeśli nie podano ceny to dyskusja o wartości będzie przeprowadzana publicznie w wątku i proszę nie mieć wtedy do nikogo pretensji. Posty z dopiskiem "oferty cenowe proszę przesyłać na maila" oraz niespełniające powyższych warunków wędrują do kosza.

W przypadku niezaakceptowania powyższej treści, każdemu użytkownikowi przysługuje prawo do zaprzestania korzystania z zasobów atari.area lub usunięcia konta.

Słuszna uwaga. Wprowadzam.

8

(29 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Sikor napisał/a:

Ten niżej to podróbka jest?

Wydaje mi się, że też mam kilka takich. XC12 to w ogóle jest produkt LDW, który został zaadaptowany z Phonemarka, albo w ogóle jakiegoś generycznego magnetu. Prawdopodobnie w pewnym momencie jakość tak zeszła na psy, że i logo skiepszczono ;)

Trzymamy kciuki, w szczególności w trakcie globalnego szortedżu elementów i zalewu oszukistów :)

10

(26 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

https://archive.org/

11

(6 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Ogłoszenia o sprzedaży MUSZĄ mieć cenę. Timer 12h.

Nabędę drogą kupna lub wymiany sprawną płytę Socket 3 wyposażoną w sloty VLB. Może być bez procesora, obsadzonych kości cache, kart itp.

Oferuję bilety NBP lub jakieś rzeczy retro.

13

(9,633 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Dracon napisał/a:

To może zamiast c0-vida-ć, coś aktualniejszego:

Bardzo proszę aby więcej nie wstawiać linków prowadzących do tej strony. Będą bowiem kasowane, a osoba wstawiająca straci dostęp do forum. Na marginesie, nie wiem jak bardzo trzeba mieć nierówno pod czapką, żeby coś takiego rozpowszechniać :(

14

(57 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Miło mi, że komuś udało się skorzystać :)

15

(2 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

Poprawiłem. Dzięki.

No i się spóźniłem :( Może ktoś podejmie się wyprodukowania większej ilości?

17

(2 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

Proszę uprzejmie. Informuję, że konto zostało zablokowane, adres email i inne dane zostały usunięte. Posty zostają.

18

(23 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Gratki!

Wydaje mi się, że mam wolny. Gdybym zapomniał sprawdzić to poproszę o pingnięcie.

20

(9,633 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Adam Klobukowski napisał/a:

Popatrzmy na Rosję od strony gospodarczej. Rosja ma ok. 145mln mieszkańców (czyli ok 4x tyle co Polska) i PKB na poziomie 1.7biliona USD (ok 2.5x tyle co Polska i terytorium ok x54 większe niż Polska.

Nominalnie to ma 2,5x tyle, ale na mieszkańca (PPP) to jest na poziomie Malezji. Grubo niżej niż niemająca takich zasobów naturalnych Polska, czy Portugalia. Nie mówiąc o UK i czy Francji, które mają ten wskaźnik prawie dwa razy wyższy. No i armia składa się (wg tego, co w sieci piszą) w 1/3 z poboru, a ma kawał terenu do obsadzenia.

21

(12 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Pasimito.

22

(9,633 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Thomy napisał/a:

Przeraża mnie jedno, jak media potrafią normalnym ludziom wodę z mózgu zrobić, wyłączyli komentarze na portalach, idzie jedyna słuszna prawda medialna, powiem szczerze dla mnie jedni i drudzy to dzicz.
Ktoś kto siedzi w takich tematach pewnie wie, ale może ktoś by chciał poznać historię od kuchni?, program z 2017roku żeby nie było, ale tego w telewizorku nie pokażą..

Piszesz o robieniu wody z mózgu i wklejasz tak obrzydliwe filmy martwiąc się, że ich nie pokazują w telewizji? Proszę żeby więcej tego typu linków nie umieszczać na tym forum. Są jakieś granice szczucia, nawet w tym wątku.

23

(12 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Ja bym wziął najmniejszy. Może się weźmiemy i kupimy częściami :)

O kurka, ale wykład. Dzięki wielkie!

25

(7 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

uicr0Bee napisał/a:

Co to są  pudła box?

To samo, co pomarańczowy orendż dżus.