1

Temat: RETROnizacja 4! 29 kwiecień - 1 maj 2022!

Siemanko!
Chyba w końcu należy się kilka newsów!
Strona retronizacja.pl padła, mój mail z tą domeną tak samo. Po po prostu nie było nas stać na jej utrzymanie ... Dlatego teraz kolejne newsy w sprawie R4 można śledzić tu, lub na fb.
Nowy kontakt mailowy: retronizacja[MAŁPA]gmail.com, lub FB Renton Retronizacja, lub kanały YT na których się udzielam: Konrad aka Renton i Auto Fire!
R4 - kolejna próba organizacji ... sala zabukowana jest na 29 kwiecień - 1 maj 2022!!!
Wszystkie osoby które z góry wpłaciły za wjazd, mogą czuć się spokojnie, kasy nie przetańczyłem. Mam listę tych co wpłacili. Jeśli są osoby, którym nie pasuje termin a zapłaciły, proszę o kontakt ... kaskę odeślę.
Formuła imprezy pozostaje taka sama, jaka miała być w 2020 roku ... czyli Retro Party + Demo Party! Tak, jeśli wpłyną jakieś prace, odbędą się konkursy!
To na razie tyle, oby się nic nie pozmieniało ... Więcej pytań? Piszcie! Pozdrawiam!

Ostatnio edytowany przez Renton (2021-10-13 16:18:36)

Atari & Amiga User!

2

Odp: RETROnizacja 4! 29 kwiecień - 1 maj 2022!

Heh, nie dam rady razej dwy imprez w kwietniu ogarnąć... Ale aż chce się wygrać.
Btw: a kompot będzie z maku czy z jabłek?

Sikor umarł...

3

No i mamy pierwszą kodowaną invitkę R4!

Fancy Rats popełnili to cudeńko:

https://youtu.be/DPqatKXCBf8

Jak ktoś posiada C64 to pobrać ją można tu:

http://csdb.dk/getinternalfile.php/1953 … zacja4.prg

Przypomnę jeszcze o promocyjnych cenach wejściówek, których cena wraz z końcem miesiąca podskoczy!

Szczegóły na: R4

Atari & Amiga User!

4

Siemka!

Zachęcam osoby które zamierzają przyjechać na R4 - do wcześniejszych wpłat za wejście w promocyjnej cenie - jej termin kończy się 29-go lutego! Po tym czasie wejściówka idzie w górę!

Szczegóły na: RETROnizacja w dziale - CENNIK.

Na profilu FB powstało wydarzenie, kto ma chęć, może się deklarować co do przyjazdu.

Pozdro
>>>----------->

Atari & Amiga User!

5

hehe po ostatniej wizycie na SACP to chyba drugi raz sie nie za szybko nie uda :D

6

Długo czekałem z tym wpisem...
Niestety, z przyczyn od nas niezależnych, jesteśmy zmuszeni przenieść imprezę na inny termin. Jaki? To się dopiero okaże ... jak sytuacja się uspokoi. Polecam śledzić profil na FB i stronę RETROnizacja !!!

Osoby, które zapłaciły za wjazd, proszone są o kontakt osobisty na maila renton@retronizacja.pl

>>>------------>

Atari & Amiga User!

7

Siemanko!
Chyba w końcu należy się kilka newsów!
Strona retronizacja.pl padła, mój mail z tą domeną tak samo. Po po prostu nie było nas stać na jej utrzymanie ... Dlatego teraz kolejne newsy w sprawie R4 można śledzić tu, lub na fb.
Nowy kontakt mailowy: retronizacja[MAŁPA]gmail.com, lub FB Renton Retronizacja, lub kanały YT na których się udzielam: Konrad aka Renton i Auto Fire!
R4 - kolejna próba organizacji ... sala zabukowana jest na 29 kwiecień - 1 maj 2022!!!
Wszystkie osoby które z góry wpłaciły za wjazd, mogą czuć się spokojnie, kasy nie przetańczyłem. Mam listę tych co wpłacili. Jeśli są osoby, którym nie pasuje termin a zapłaciły, proszę o kontakt ... kaskę odeślę.
Formuła imprezy pozostaje taka sama, jaka miała być w 2020 roku ... czyli Retro Party + Demo Party! Tak, jeśli wpłyną jakieś prace, odbędą się konkursy!
To na razie tyle, oby się nic nie pozmieniało ... Więcej pytań? Piszcie! Pozdrawiam!

Atari & Amiga User!

8

I to jest bardzo dobra wiadomość :D
Szkoda że jeszcze pół roku trzeba czekać.

9

dalekoooooo!!!!1

.

10

Ojtam daleko. :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info