Breakpoint

Breakpoint to demoparty PC/Amiga/C64 odbywajce się w niemieckim Bingen.Nie było by w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że w tym roku organizatorzy umieścili w agendzie bardzociekawą pozycję. Chodzi mianowicie o łączone "executable music compo"

Zostałem poproszony na IRC o przekazanie tej informacji atarowskim muzykom, co niniejszym czynię, w nadziei, że taki konkurs ma rację bytu i że POKEY/YM może bez problemu konkurować z SIDami, pod warunkiem istnienia reguł umożliwiajcych uczciwą konkurencję :) Zdanie to podziela także wielu uczestników tej dyskusji.

Zapraszam więc muzyków do przyjrzenia się tematowi, może warto wystawić coś na Breakpoint i pokazać że atarowskie chipy są nie gorsze od tych komodorowskich oraz położyć kres wszystkim nieporozumieniom na tym polu.

Autorem newsa jest mikey.

Komentarze gości atari.area

Momencik, uaktualniam...  

Nie jesteś zalogowany. Tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Lotharek.pl
Retronics
Sikor Soft

Szukaj

Wyszukiwarka przeszukuje zasoby atari.area, atariki oraz forum.

Twoliner

Momencik, uaktualniam...  .

Pamiętaj, żeby linki do Twolinera dodawać wyłącznie po skróceniu za pomocą serwisu tiny.pl. Jeśli coś Ciebie ominęło - skorzystaj z archiwum.

Network

konto

Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto

forum

Artykuły

Wywiady

Allegro

Jako, że Allegro.pl jest bardzo często odwiedzanym serwisem przez Atarowców, umiejscowiłem poniżej wyszukiwarkę produktów związanych z naszym kochanym Atari. Chcesz coś kupić - wystarczy wpisać w okienko poniżej.


Wystarczy wpisac czego szukamy i po chwili znajdujemy sie juz na Allegro.pl.