Redakcja

  Odpowiedzialny za atari.area jest przede wszystkim dely. Zajmuje się on też administracją forum jako Kierownik Zamieszania™, pisze kod atari.area oraz okrasza go arkuszami styli, co powoduje wygląd, jak na załączonym obrazku. W celu skontaktowania się z nim piszemy na adres dely[at]atari[dot]org[dot]pl

  atari.area nie mogłoby istnieć bez osób, które poświęcają swój czas na charytatywne wspomaganie działalności ww. W administracji forum pomaga lewiS i zarazem zastępuje Kierownika, kiedy tenże jest nieobecny.

  Newsy i pliki dodaje sprawna ekipa naprawczo-zniszczarska w składzie: AdamK, gRzEnIu, miker, mikey oraz sporadycznie inni użytkownicy.

  Zapleczem technicznym z ramienia serwera zarządza Pan Krap, który nie ustaje w trudzie świadczenia najwydajniejszych usług hostingowych, bez których atari.area (a nawet forum!) nie mogłoby mieć prawa do istnienia.

  Do uczestników bałaganu zwanego atari.area należą również właściciele stron, które wyszczególniono obok, odpowiednio: grupa Animkomials, Black Dot, PG oraz miker the translator, Jaskier, Marek M, Seban, Fox.

  Jeśli masz jakieś ciekawe pomysły, chcesz dodawać pliki lub pisać newsy, czy też w jakikolwiek sposób pomóc - zapraszamy serdecznie, aczkolwiek stanowczo odmiawiamy osobom, które nam napiszą: CZE! MOGĘ POMÓC, DAJCIE COś DO ROBOTY!!!1

  Konkretny pomysł rodzi się w Twojej głowie - pisz śmiało.

Lotharek.pl
Retronics
Lost Party 2024
Silly Venture 2024 SE

Szukaj

Wyszukiwarka przeszukuje zasoby atari.area, atariki oraz forum.

Twoliner

Momencik, uaktualniam...  .

Pamiętaj, żeby linki do Twolinera dodawać wyłącznie po skróceniu za pomocą serwisu tiny.pl. Jeśli coś Ciebie ominęło - skorzystaj z archiwum.

Network

konto

Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto

forum

Artykuły

Wywiady

Allegro

Jako, że Allegro.pl jest bardzo często odwiedzanym serwisem przez Atarowców, umiejscowiłem poniżej wyszukiwarkę produktów związanych z naszym kochanym Atari. Chcesz coś kupić - wystarczy wpisać w okienko poniżej.


Wystarczy wpisac czego szukamy i po chwili znajdujemy sie juz na Allegro.pl.