Jagulator ?

Duuużo czasu minęło od ostatniego wydania jedynego chyba kontynuowanego emulatora konsoli Atari Jaguar. Szczerze mówiąc nawet myślałem, że RealityMan dał sobie już spokój z pracą nad Jagulatorem, że po prostu to zadanie go przerosło :] Tymczasem na stronie projektu pojawiło się info o nowej wersji. Tym razem będzie troszeczkę inaczej, ponieważ zostaną wypuszczone dwie wersje - jedna tzw. Developers Release wyposażona w debugger i inne przydatne narzędzia, a druga Gamer Release, znacznie łatwiejsza w obsłudze, pozbawiona zbędnych dodatków i tak graczowi nie potrzebnych. Mój komentarz jest taki: ciekawe kiedy powstanie DZIAŁAJĄCA wersja emulatora uruchamiająca komercyjne gry, bo na razie wygląda mi to na mydlenie oczu i olewactwo. Jeden z najlepszych specjalistów od emulacji w Polsce (autor m.in emulatorów Hash oraz Cygne) powiedział mi, że po przejrzeniu źródeł Jagulatora stwierdził, że praca została ledwo rozpoczęta i do finału brakuje jeszcze duuuuuuuuuużo pracy.

Komentarze gości atari.area

Momencik, uaktualniam...  

Nie jesteś zalogowany. Tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Lotharek.pl
Retronics
Sikor Soft
Grawitacja

Szukaj

Wyszukiwarka przeszukuje zasoby atari.area, atariki oraz forum.

Twoliner

Momencik, uaktualniam...  .

Pamiętaj, żeby linki do Twolinera dodawać wyłącznie po skróceniu za pomocą serwisu tiny.pl. Jeśli coś Ciebie ominęło - skorzystaj z archiwum.

Network

konto

Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto

forum

Artykuły

Wywiady

Allegro

Jako, że Allegro.pl jest bardzo często odwiedzanym serwisem przez Atarowców, umiejscowiłem poniżej wyszukiwarkę produktów związanych z naszym kochanym Atari. Chcesz coś kupić - wystarczy wpisać w okienko poniżej.


Wystarczy wpisac czego szukamy i po chwili znajdujemy sie juz na Allegro.pl.