Premiera filmu Fortification 2K13

Ukazał się ponadgodzinny film będący zapisem majowego zlotu Fortification 2k13, który odbył się w podczęstochowskim Olsztynie. Autor pisze:

Przez te kilka majowych dni biegałem z kamerą, aby nagrać wszystko, co tylko mogło być interesujące dla przyszłego widza. Materiału filmowego uzbierało się ponad 50 GB. Część, jak zwykle, nie nadawała się do wykorzystania z uwagi na sprawy techniczne – nieostre zdjęcia, mocno poruszone, zaszumione, itp. Pozostały materiał należało przyciąć i uporządkować… Z tego wszystkiego zostało około 9 GB, co przełożyło się na 1 godzinę i 15 minut filmu. Jestem świadomy tego, że nie udało mi się uwiecznić wszystkich interesujących wydarzeń mających miejsce na party. Liczę tylko na to, że za dużo mi nie umknęło.

Film można obejrzeć na YouTube, oraz pobrać ze scenowego FTP ftp.pigwa.net.

Komentarze gości atari.area

Momencik, uaktualniam...  

Nie jesteś zalogowany. Tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Lotharek.pl
Retronics
Sikor Soft
Grawitacja

Szukaj

Wyszukiwarka przeszukuje zasoby atari.area, atariki oraz forum.

Twoliner

Momencik, uaktualniam...  .

Pamiętaj, żeby linki do Twolinera dodawać wyłącznie po skróceniu za pomocą serwisu tiny.pl. Jeśli coś Ciebie ominęło - skorzystaj z archiwum.

Network

konto

Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto

forum

Artykuły

Wywiady

Allegro

Jako, że Allegro.pl jest bardzo często odwiedzanym serwisem przez Atarowców, umiejscowiłem poniżej wyszukiwarkę produktów związanych z naszym kochanym Atari. Chcesz coś kupić - wystarczy wpisać w okienko poniżej.


Wystarczy wpisac czego szukamy i po chwili znajdujemy sie juz na Allegro.pl.