Silly Venture 2k12 - radio, nagrody

Czas na garść informacji dotyczących nadchodzącego międzynarodowego eventu!

W dniu dzisiejszym o godz. 14:00 wyemitowano pierwszy spot dotyczący SV2k12 w Radio ESKA - oficjalnego patrona imprezy. Zapis z audycji znajduje się tutaj.

Jak donosi organizator, dzięki uprzejmości włodarzy Miasta Gdańska, do puli nagród dochodzi ok. 15 szt. 8GB pendrive z limitowanej edycji Euro 2012, a także ok. 30 butelek wysokiej jakości wina. Także we współpracy z Miastem, będzie miał miejsce niezwykły precedens w historii polskich parties - i to nie tylko związanych z Atari! Otóż Silly Venture 2k12 będzie trwało jeszcze ponad 2 tygodnie dłużej od oficjalnego zakończenia! Po imprezie powstanie podstrona, na której będą zaprezentowane wszystkie prace konkursowe, na które będą głosowały... osoby postronne :) Daje to szanse osobom nie związanym z Atari na zapoznanie się z twórczością na tych komputerach, a także... ponowne nagrodzenie osób biorących udział w konkursach.

Komentarze gości atari.area

Momencik, uaktualniam...  

Nie jesteś zalogowany. Tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Lotharek.pl
Retronics
Sikor Soft
Grawitacja

Szukaj

Wyszukiwarka przeszukuje zasoby atari.area, atariki oraz forum.

Twoliner

Momencik, uaktualniam...  .

Pamiętaj, żeby linki do Twolinera dodawać wyłącznie po skróceniu za pomocą serwisu tiny.pl. Jeśli coś Ciebie ominęło - skorzystaj z archiwum.

Network

konto

Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto

forum

Artykuły

Wywiady

Allegro

Jako, że Allegro.pl jest bardzo często odwiedzanym serwisem przez Atarowców, umiejscowiłem poniżej wyszukiwarkę produktów związanych z naszym kochanym Atari. Chcesz coś kupić - wystarczy wpisać w okienko poniżej.


Wystarczy wpisac czego szukamy i po chwili znajdujemy sie juz na Allegro.pl.