STYMulator v1.0

Wczoraj wypuściłem playera o nazwie STYMulator dla GNU/Linux, którego nazwa jednoznacznie podpowiada jego przeznaczenie :)

STYMulator potrafi odtwarzać muzyczki z rozszerzeniem .YM czyli format opracowany przez Leonarda/OXG. Projekt jest raczkujący, więc z pewnością nie jest pozbawiony błędów i ma liczne niedociągnięcia. Słowa krytyki oraz sugestie i ewentualne podpowiedzi, które pozwolą dalej rozwijać projekt są jak najbardziej mile widziane.

Niebawem i jak czas pozwoli (RealLife(tm) :/) ukaże się wersja okienkowa a także pod Windows. Jeszcze nie wiem jakej biblioteki użyję - będzie na ten temat stosowne głosowanie na forum.

Po download zapraszam na stronę domową projektu.

Sposób użycia, etc. - plik README z paczki źródeł. Miłego słuchania i Wesołych Świąt ... a teraz zmykam do stołu Wigilijnego :)

Podziękowania dla delyego (za projekt strony) i krapa (miejscie na serwerze)! Thx Panowie!

Komentarze gości atari.area

Momencik, uaktualniam...  

Nie jesteś zalogowany. Tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Lotharek.pl
Retronics
Sikor Soft
Grawitacja

Szukaj

Wyszukiwarka przeszukuje zasoby atari.area, atariki oraz forum.

Twoliner

Momencik, uaktualniam...  .

Pamiętaj, żeby linki do Twolinera dodawać wyłącznie po skróceniu za pomocą serwisu tiny.pl. Jeśli coś Ciebie ominęło - skorzystaj z archiwum.

Network

konto

Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto

forum

Artykuły

Wywiady

Allegro

Jako, że Allegro.pl jest bardzo często odwiedzanym serwisem przez Atarowców, umiejscowiłem poniżej wyszukiwarkę produktów związanych z naszym kochanym Atari. Chcesz coś kupić - wystarczy wpisać w okienko poniżej.


Wystarczy wpisac czego szukamy i po chwili znajdujemy sie juz na Allegro.pl.