Miecze Valdgira II (wydanie Krysal)

Karzeł Aldir zwany Wyzwolicielem Heldgoru siedział w jednej z Komnat niewielkiej twierdzy i szpetnie przeklinając kontemplował swą obecną sytuację. Tydzień wcześniej na jego dwór (od czasu akcji ?Pięć Mieczy? był Królem Heldgoru) przybył ranny, wynędzniały karzeł. Posłaniec ów przynosił niepokojące wieści. Oto na spokojne, rodzinne strony króla Aldira padł cień Krwawego Zenona, znanego wszystkim znakomicie i z jak najgorszej rzezimieszka oraz bandyty.

Tak zaczyna się opowieść towarzysząca drugiej części bestsellerowej gry na Atari 8-bit. Poniższe wydanie jest licencyjnym tworem firmy Krysal - dlaczego tworem? Polecam zwrócić uwagę na okładkę gry.

Komentarze gości atari.area

Momencik, uaktualniam...  

Nie jesteś zalogowany. Tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Lotharek.pl
Retronics
Sikor Soft

Szukaj

Wyszukiwarka przeszukuje zasoby atari.area, atariki oraz forum.

Twoliner

Momencik, uaktualniam...  .

Pamiętaj, żeby linki do Twolinera dodawać wyłącznie po skróceniu za pomocą serwisu tiny.pl. Jeśli coś Ciebie ominęło - skorzystaj z archiwum.

Network

konto

Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto

forum

Artykuły

Wywiady

Allegro

Jako, że Allegro.pl jest bardzo często odwiedzanym serwisem przez Atarowców, umiejscowiłem poniżej wyszukiwarkę produktów związanych z naszym kochanym Atari. Chcesz coś kupić - wystarczy wpisać w okienko poniżej.


Wystarczy wpisac czego szukamy i po chwili znajdujemy sie juz na Allegro.pl.