Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Opcje wyszukiwania (Strona 11 z 294)
Ja również dziękuję było super!
Strach się bać, zaraz generały mocne wjadą.
qrde, ale fajna licytacja ;)
To ja
p.s. czytasz wiadomości na messengerze ?
W Wawie się zaczęło:
https://www.youtube.com/watch?v=lDoY9ay-cZo
Pomijam że to diagnosta określa czy samochód może jeździć po drogach czy nie.
Całe to wszystko to jest bubel jeden wielki.
matizem seicento co palą 5-6litrów nie wjedziesz nową g. klasą która pali 40 wjedziesz itd.
Adam, obnażył debilizm urzędniczy, ty masz udowodnić czy płacisz podatki w warszawie jakiemuś 2giemu urzędnikowi itd.
Masakra i patologia.
Wiele osób nie dostało swojej książki w. preorderze, a ona pojawiła się na allegro ;)
To takie plucie w twarz osobom wspierającym i kupującym wsześniej.
Będzie bardzo!
-Osobiście, postaram się jej nie włączać itd. chociaż będzie "ciągnęło".
Wspaniała historia z tym atari jest i będzie.
p.s.
Peri Szacun !.!
0. Lizard
1. Adam Kłobukowski
2. Newton
3. dely
4. MatGuru
5. SzymonU
6. as.. (a dało by się gotowca z pamięciami itd?) ... $$
I to mi się podoba, można zaplanować !
p.s.
5dni nie wiem co na to nasze wątroby, wezmę na wszelki wypadek 2gą zapasową ;)
To jak irc, jak nie jesteś tam non stop to nie wiadomo co się dzieje ...
Tylko kto ją zna ;)
Zapisana data.
@Vascu,
Na spokojnie, czekam, w zasadzie czekamy na info jak rozmawialiśmy na sztabie...
Urlopy itd. Trzeba to wszystko zaplanować.
Kupowałem on line, dokupi się na zlocie..
p.s. będą generały mocne ;)
Cena ostra, sprzedający wie co sprzedaje .
pajero napisał/a:A można sprzęt jeszcze zabrać, czy za późno... coś cicho w temacie LP na miesiąc przed :(
@AS - faktycznie, jest termin tylko na styczeń 2025, pewnie strażaki robią skok na kasę.
To zupełnie nie do mnie pytanie ;)
Ale ktoś już kupił, zrobiła się lista :)
Też bym na niej chciał być .:.
Lubię jeździć na porządne zloty.
sun napisał/a:Lepiej :) Masz już?
Jeszcze nie..
Ale zanabędę ;)
@Vascu,
A co last party 2025?
Nie da się kupić biletu, rozmawialiśmy o tym na sztabie, czekam :)
https://last-party.pl/2025/visitors
A nie lepiej Sub-Cart-a od razu, nowsza wersja avg carta, która umnie jeszcze w stereo, plus 1mb ram... :)
Podziwiam że Adam K, ponoć był na tym czymś zwanym pixel..
Ja mam 15 minut uberem, ale 380km ;) To robi wrażenie.
Sztab, był całkiem fajny.
Przerzuciło się przez niego trochę ludzi.
Znalezione posty [ 251 do 275 z 7,327 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.246 sekund, wykonano 16 zapytań