26

(2 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Będę.

27

(53 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Wow! W końcu!!
Ustawiam się w kolejce, (poproszę wraz z montażem).

28

(147 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

A co ma się nie udać.
Stanę w kolejce.

29

(3 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Pecus napisał/a:

Pućmy wszystkie do stajenki.

Będę :)

Ty to nawet wróciłeś :)

30

(3 odpowiedzi, napisanych Zloty)

O qrka rurka!
Będę :)

Wygląda to zacnie!

A jak jesteśmy przy sprężynkach kto by przeserwisował kilka sztuk qs 137f na micro?
-płacę $$$ ;)
W jednym nie działa w lewo w 2gim w prawo itp. ;)

33

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Dobre!

34

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

He he...
Chyba czyta nasze forum ;)

35

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

p.s.
https://allegrolokalnie.pl/oferta/atari ... e-igla-7tg
Germański Falcon za 16k ;)

36

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Obawiam się że znajdzie się ktoś to taką miał.
50k pln to wręcz nie wyzwanie ;)

37

(13 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Jak ja to lubię, zrobiła się trochę rozróba :)
Nawet Micro wymiękł ;)

Pudrowany kaban like, ste.
Jednak nie pudrowany ;) ani nie malowany ...

Znowu zepsuję komuś Atariki , hehe

38

(2 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Wiele osób będzie :)

39

(1 odpowiedzi, napisanych Scena - 16/32bit)

Mam nadzieję ze zostanie to "nagrane" .:.
Dopytać o Sono, jak sono pójdzie, to można kupować ;)

40

(13 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

perinoid napisał/a:

@as... podrzucił mi do poskładania kupkę części od STe.

Wyszło coś całkiem fajnego.
https://zapodaj.net/images/ab243fb17ceb6.jpghttps://zapodaj.net/plik-Tgcp4NVsAy

41

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

https://www.ebay.pl/itm/277728665025?_s ... R8y-oKqOZw

Klawiatura do Falcona UK.

42

(110 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Pamiętamy ...

43

(2 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Jutro sztab :)

Temat do zamknięcia, nie przypuszczałem że stacje do st/ste to taki rarytas że nikt ich nie ma i to jeszcze działających..
Udało się kupić.
dzięki!

Już działa :)

Długi krótki taka jak na zdjęciu ;)

Taką z długim guzikiem..

https://zapodaj.net/images/b8df4e9bbecf1.jpghttps://zapodaj.net/plik-XjKbjMEeZC

48

(13 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

@Peri, oczywiście co to za pytanie.

49

(13 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Robi się ciekawie..

50

(52 odpowiedzi, napisanych Zloty)

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:

AS: To sie raczej nie wydarzy, bom juz dziadek, czyli starzyk.

Yerzu, mordko, a myślisz że mi ubywa lat ;)