Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
Opcje wyszukiwania (Strona 3 z 29)
Spokojnie, za chwilę wszyscy wrócą z urlopów i rzucą się, by bezinteresownie pomóc Emilce, która traci wzrok, bo nie wierzę, że ktoś by pożałował dychę.
Dzięki Dalton.
Jeśli ktoś chce trochę sprzętu do naprawy to mam:
1040STF nie działa, niemiec
520STFM bomby, anglik
1040STF nie pamiętam co z nim, francuz
Wszystko całe.
Tylko hurtem i tylko odbiór. 999pln.
Pozdr.
J.
Czas minął, wygrywa kolega @paroos, który wykosił dwóch Przemków. Wysyłam mail.
Witam,
Cardridge Ms. Pac-man - cardridge XL/XE
Do czwartku 07.08.2025 godz 20:00.
Od 1zł + etykietka lub odbiór.
Wpłata na:
https://www.siepomaga.pl/atari-area-dla-emili-boldyzer


Pozdrawiam :)
Kolega Dalton zgarnia River Raid i tajemniczy bonus. Dzięki :)
Witam.
Prawdziwy rarytas.
Dla osoby, która zadeklaruje najwyższą wpłatę dla Emilki
https://www.siepomaga.pl/emilia-boldyzer
RIVER RAID
Od 1zł + etykieta (lub odbiór osobisty), do niedzieli 27 lipca godz. 21:00
Gra się wczytuje.

Wpłata do społecznościowej skarbonki.
https://www.siepomaga.pl/atari-area-dla-emili-boldyzer
Zgadza się, jak sie człowiek śpieszy, to się diabeł cieszy.. wyślę CI dzisiaj właściwą, pisze maila...
O cholera, może mi się coś pomyliło, bo mam ich kilka, sprawdze dzisiaj...
Bonusowo poszłedł jeszcze identyczny Pitfall 2.
Dzięki MarcinL za wysokie wpłaty.
Pozdr.
Do zamknięcia.
Właściwie to 520STM z tego co widać :) Elegancka robota.
Stówka+ etykietka


Ty AS... wygrałeś inną grę, ale z takiego samego wydania
Dzięki MarcinL!! Rozwaliłeś system, napisze do Ciebie priv odnośnie wysyłki.
Całe życie piraciłeś, a teraz nareszcie będziesz mógł zagrac na legalu.
Gra się wczytuje.
Od 1zł, dla Emilki:
+ etykietka lub odbiór.
Do czwartku 10.07 godz. 21:00
https://www.siepomaga.pl/atari-area-dla-emili-boldyzer

Pozdrawiam
Javalonde
Zacnie się kolega przywitał :) Dzięki!
Witam,
Płyta nieco ogołocona, stan nieznany.
Obudowa dolna - cała.



120zł + 20zł na Emilkę: https://www.siepomaga.pl/atari-area-dla-emili-boldyzer
Dla osób wspierających moje akcje, przesyłka gratis.
Dla osób wspierających moje akcje jako wystawiający -30zł i przesyłka gratis.
Kto pierwszy ten lepszy.
Pozdrawiam
Javalonde
Dzięki x_angel, pomyliło mi się, już poprawiłem :)
Uwaga!
Jako samozwańczy organizator mini-akcji charytatywnych ogłaszam, że każdy forumowicz, który do świąt Bożego Narodzenia 2025.
Przeprowadzi na naszym forum dowolną licytację/sprzedaż na rzecz Emili.
https://www.siepomaga.pl/atari-area-dla-emili-boldyzer

Weźmie udział w losowaniu 1 x Atari-nagrody oraz 1 x nagroda pocieszenia.
Zasady:
- Każda przeprowadzona akcja to 1 los.
- Losowanie będzie w oparciu, o jakiś system zewnętrzny (algorytm-później)
- W temacie ogłoszenia dopisujemy na "na Emilię"
- Paczka zostanie dostarczona paczkomatem.
Pozdrawiam,
Javalonde
W takim razie od 1zł, do niedzieli 29.06 godz. 20:00 :)
Ta gra to jakiś niechcic :) ale robi dobrą robotę dla małej Natali, jak by tak przeszła przez prawie 4tys użytkówników, bylo by nieźle :)
Lampart_28 , jeśli jesteś chętyny na tę grę, to podślij etykietkę.
Znalezione posty [ 51 do 75 z 707 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.037 sekund, wykonano 35 zapytań