Jak to było alpaga bramowa...
Kopę lat!
Sztaba przydało by się zrobić.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Posty przez AS...
Jak to było alpaga bramowa...
Kopę lat!
Sztaba przydało by się zrobić.
@As: to zamowiles tylko dla Siebie ? Jesli tak to podaj linka, chetnie też kupię
Znalazłem przez przydanek na aukcji w yebay.de
https://www.ebay.pl/itm/114799255052 niestety to był strzał i nie ma ich więcej.
@Laoo ludzi którzy pisali że są zainteresowani nikt się nie odezwał, a znałem w środku nocy i kupiłem.
Dobrej Nocy;
przeszukałem trochę bardziej yebajca.
Za około 100pln z wysyłką; właśnie do mnie leci; polecam poszukać bo te z usa; no fajnie; ale skoro można ogarnąć za około 100pln z wysyłką ; oczywiście różnica kursu też dojdzie..
He he,
Na szczęście nałóg postępuje :)
Będę trolował:
NIe to raczej nie Bezrobotny;
Pięknie to wygląda.
Zapisałem się na dwie edycję, przyjadę ATARI .
W sumie, to kupiłem bo ten modem jest ładny. Tzn, w sumie to mam już dwa :D
A to mi piszą że mam problem z uzależnieniem od Tomsów :P
Grey,
-Bardzo dobra wiadomość! Trzymam kciuki!
-natomiastiast ubudaiŻem się to podbijam;
jak można waiić ten syf mając antyciaŁa.
Obudziłem się; to się zdezynfekuje.
Łychą z pepsi.
@BartoszP;
Ja aż boje się odpalać oraz rozpakowywać kolejnej kartony z yebay-a :(
DO nowego lynx-a II, patrzę na niebo i zniebram się już parę dni...
Będą ograniczenia w energi elektrycznej... :P
Jak Pin włączy Atari "xe" z tymi dyskami na raid :)
Dziękuję!!!
Fajnie to wygląda..
Tylko gdzie znaleźć metę na sv...
p.s. dla 3szt przesyłka = 35usd , dla jednej 22usd, koszty geypal plus ich tantiemy na kursie, zaczyna robić się ciekawie...
Bawiąc się kalkulatorem to idealne koszta.
Natomiast sprzedawca to beton :P
"only invoces" :P
rozumiem.
Poczekam jeszcze chwilę,
W kwietniu 2021 , na takie "przesyłki" z yeb-aja, wydałem , brrr.
Oj sam nie byłeś...
Hmmmmm, to może pójdę jeszcze na pizzę i piwo z xxl'em przy tej okazji :D
Wrzucałem już zdjęcia z takich akcji...
Tak yebay.com,
-jest ich pełny ale kupno 1szt, koszt wysyłki (tak wiem fracht podrożał) ..
https://www.ebay.pl/itm/140966936252?ha ... xy~dNTG1UC
Przez globalnego yebaja to samo, szukałem na fr. de. itd.
A może ktoś jak i ja chciał by taką "torbę"?
Koszt wysyłki wiadomo spadnie.
Dziekuje za odpowiedz. Jutro sprobuje z tym sterownikiem. Jesli chodzi o ten wadliwy dysk to gdy go podlacze to po wlaczeniu Falcona na ekranie pojawia sie .pszczolka i nic wiecej sie nie dzieje.System sie nie laduje.
Po rozebraniu tego dysku zauwazylem ze byl lutowany.tzn ktps polaczyl kabelkiem pin z jednego ukladu do drugiego.Nie wiem w jakim celu.
Zrób zdjęcie,
Natomiast jeśli masz dostęp do stacji 1.44mb i zakładając że masz ją w falkonie, wrzucić tam dyskietkę z
sono 1.2
Dyski ide 2.5 padały lata temu.
p.s.
tu link do sono:
http://www.pouet.net/prod.php?which=1177
Dobre pytanie co z party!
Już zobaczył, spokojnie ;)
Stacja jest uszkodzona więc wymaga naprawy. Wystarczy, że @jer i @zenon powiedzą, że nie będą jej naprawiać ;-)
NOWEGO Lynx-a II,
cart od rj-a dawno już mam..
Nie tylko Tomsami się żyje, lyx-a II, nowego ciężko trafić.
Adam Klobukowski napisał/a:14. AdamK
No cóż za lenistwo, kto potem będzie to zbierał w całą listę? :P
Adam-a,K
trzeba dopisać do listy, Jaq, spokojnie.
Yerzu,
Gdzie zgubiłeś Falcon-a?
-No tylko proszę nie mów że zaniosłeś Go do piwnicy ..
p.s. https://www.youtube.com/watch?v=8fEW8n5ZhB8
Ach te kobiety ...
atari.area forum » Posty przez AS...
Wygenerowano w 0.213 sekund, wykonano 12 zapytań