Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Cannon Fodder STE WIP #2 Krzysztof Jarzyna prezentuje nową wersję rozwojową kultowej gry Cannon Fodder dla Atari STE.
Wolfenstein 3D dla Atari z VBXE Pierwsze szczegóły oraz wersja testowa Wolfensteina 3D wykorzystującego układ VBXE.
Gopher2600 0.56.1 Najnowsza wersja Gopher2600 wprowadza wsparcie dla devcard Atari 7800 oraz liczne poprawki.
Gearlynx 1.2.13 Ukazała się aktualizacja Gearlynx, emulatora przenośnej konsoli Atari Lynx.
RM 800XL: Zdjęcia nowej płyty głównej Revive Machines prezentuje rewizję 2.0 płyty głównej i przygotowuje linię montażową RM 800XL.
Opcje wyszukiwania (Strona 1 z 11)
Strony 1 2 3 … 11 Następna
Nie moje. Wyświetliło się dziś rano.
Allegro
Gdyby Przemek nie dotarł, to jadę po nie ;)
Edit: Napisałem na e-mail.
#3 - 20 plus wysyłka paczkomat max 17zł czyli gabaryt A (zmieści się)
Sprawdzę wieczorem, powinienem jeszcze mieć jeden luźny.
PS. Tyle to bym chyba nie zaryzykował, choć na zdjęciu wygląda ładnie nie wiadomo co przyślą ;)
Czy na sali jest lekarz?!
WD1772 Ebay
Ehh... by sie potestowało, gdyby tylko nie poniosło ich tak z wyceną :(
piwkooo - 20zł z zasilaczem
Ja jestem z Górnego Śląska, z rodziny górniczej, "Szczęść Boże" to dla mnie ważna sprawa.
Domniemywam, widząc jak napisałeś /z dużej/ to rozumiem, że nie drwisz? ;)
Edit: czasy są takie, że już nie wiesz, co kto ma na myśli:(
A zapytam tak przekornie: co "Wam" najbardziej przeszkadza, że Pan Braun będzie w PE?
Edit: mam dziś wenę, dlatego pytam, choć nie lubię takich tematów na forum ;)
Głosujcie dalej na tych samych poj..ów to na pewno się polepszy...
A to teraz prawo działa wstecz?
ROM który załączyłeś jest zgodny z TomsTurboDrive http://atariki.krap.pl/index.php/TOMS_Turbo_Drive
Tu też co nieco http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=3062
Jest jeszcze opis w jakimś Serious Magazine z tego co kojarzę.
Pozdrawiam
Nikt, nic.... to zacznę 50zł?
Czy tylko "kup teraz"?
Ooo, poniżej stówki.
Miałem zamawiać w https://retroradionics.com/ ale ten czas oczekiwania :( a tu krajowy diler jest :)
Dzięki, zamówione.
Temat do zamknięcia.
Witam.
Ma ktoś może na zbyciu folię do ZX Spectrum 16/48?
#1 -
#2 - 60 zł - piwkooo
#3 - 10 zł - seb@stian
#4 -
#5 -
#6 -
#7 - 10zł - tOri
#8 -
#9 -
#10 - 10zł - tOri
#11 - 10zł - seb@stian
#12 - 10zł - piomet
#1 -
#2 - 40 zł - piwkooo
#3 - 10 zł - seb@stian
#4 -
#5 -
#6 -
#7 - 10zł - tOri
#8 -
#9 -
#10 - 10zł - tOri
#11 -
#12 - 10zł - piomet
piomet napisał/a:No to jedziemy :)
#1 -
#2 - 20 zł - piwkooo
#3 - 10 zł - seb@stian
#4 -
#5 -
#6 -
#7 - 10zł - tOri
#8 -
#9 -
#10 - 10zł - tOri
#11 -
#12 - 10zł - piomet
AS... napisał/a:Co dalej z tym projektem >??
http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic ... 41#p250841
Pozdrawiam
Znalezione posty [ 1 do 25 z 267 ]
Strony 1 2 3 … 11 Następna
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.017 sekund, wykonano 52 zapytań