Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Opcje wyszukiwania (Strona 1 z 11)
Strony 1 2 3 … 11 Następna
Nie moje. Wyświetliło się dziś rano.
Allegro
Gdyby Przemek nie dotarł, to jadę po nie ;)
Edit: Napisałem na e-mail.
#3 - 20 plus wysyłka paczkomat max 17zł czyli gabaryt A (zmieści się)
Sprawdzę wieczorem, powinienem jeszcze mieć jeden luźny.
PS. Tyle to bym chyba nie zaryzykował, choć na zdjęciu wygląda ładnie nie wiadomo co przyślą ;)
Czy na sali jest lekarz?!
WD1772 Ebay
Ehh... by sie potestowało, gdyby tylko nie poniosło ich tak z wyceną :(
piwkooo - 20zł z zasilaczem
Ja jestem z Górnego Śląska, z rodziny górniczej, "Szczęść Boże" to dla mnie ważna sprawa.
Domniemywam, widząc jak napisałeś /z dużej/ to rozumiem, że nie drwisz? ;)
Edit: czasy są takie, że już nie wiesz, co kto ma na myśli:(
A zapytam tak przekornie: co "Wam" najbardziej przeszkadza, że Pan Braun będzie w PE?
Edit: mam dziś wenę, dlatego pytam, choć nie lubię takich tematów na forum ;)
Głosujcie dalej na tych samych poj..ów to na pewno się polepszy...
A to teraz prawo działa wstecz?
ROM który załączyłeś jest zgodny z TomsTurboDrive http://atariki.krap.pl/index.php/TOMS_Turbo_Drive
Tu też co nieco http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=3062
Jest jeszcze opis w jakimś Serious Magazine z tego co kojarzę.
Pozdrawiam
Nikt, nic.... to zacznę 50zł?
Czy tylko "kup teraz"?
Ooo, poniżej stówki.
Miałem zamawiać w https://retroradionics.com/ ale ten czas oczekiwania :( a tu krajowy diler jest :)
Dzięki, zamówione.
Temat do zamknięcia.
Witam.
Ma ktoś może na zbyciu folię do ZX Spectrum 16/48?
#1 -
#2 - 60 zł - piwkooo
#3 - 10 zł - seb@stian
#4 -
#5 -
#6 -
#7 - 10zł - tOri
#8 -
#9 -
#10 - 10zł - tOri
#11 - 10zł - seb@stian
#12 - 10zł - piomet
#1 -
#2 - 40 zł - piwkooo
#3 - 10 zł - seb@stian
#4 -
#5 -
#6 -
#7 - 10zł - tOri
#8 -
#9 -
#10 - 10zł - tOri
#11 -
#12 - 10zł - piomet
piomet napisał/a:No to jedziemy :)
#1 -
#2 - 20 zł - piwkooo
#3 - 10 zł - seb@stian
#4 -
#5 -
#6 -
#7 - 10zł - tOri
#8 -
#9 -
#10 - 10zł - tOri
#11 -
#12 - 10zł - piomet
AS... napisał/a:Co dalej z tym projektem >??
http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic ... 41#p250841
Pozdrawiam
Znalezione posty [ 1 do 25 z 267 ]
Strony 1 2 3 … 11 Następna
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.016 sekund, wykonano 48 zapytań