Cześć wszystkim,
Chciałbym zainstalować na swoim Atari 1040 STE system MagiC 6.20.
Obecnie mam polski TOS 2.06.
Jest może lub ktoś z was dysponuje instrukcją krok po kroku jak zainstalować ten system na karcie CF?
Dziękuje.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
atari.area forum » Software, Gry - 16/32bit » Instalacja krok po kroku systemu MagiC 6.20 na Atari ST/STE
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Cześć wszystkim,
Chciałbym zainstalować na swoim Atari 1040 STE system MagiC 6.20.
Obecnie mam polski TOS 2.06.
Jest może lub ktoś z was dysponuje instrukcją krok po kroku jak zainstalować ten system na karcie CF?
Dziękuje.
Odpalasz instalator, a potem już z górki.
potwierdzam :)
To może inaczej...jaki polecilibyście system/nakładkę która zwiększa możliwości pulpitu w standardowym TOSIE? te podstawowe ikony są nudne i brak trochę funkcjonalności w tym TOSIE...no i te tylko 4 kolory w średniej rozdzielczości...
...a co w tym GEMie chcesz robić, poza uruchamianiem stamtąd programów? To ma zajmować jak najmniej pamięci i czasu CPU. Tryby graficzne są sprzętowe, nic z nimi nie zrobisz. GEM dołączony do TOSu 2.06 funkcjonalnie jest całkiem ok jak na możliwości tego komputera.
No Geneva i NeoDesk
no i te tylko 4 kolory w średniej rozdzielczości.
karta graficzna ;)
Jest jeszcze fajny TeraDesk.
W tym poście, co prawda przy innej okazji, na filmiku pokazałem jak wygląda.
http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=15729
Moim zdaniem najfajniejsza, nakładka na TOS.
Lekka, nie zabiera dużo pamięci, ale jak masz STE z 4MB, to hulaj dusza. hahahah.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Software, Gry - 16/32bit » Instalacja krok po kroku systemu MagiC 6.20 na Atari ST/STE
Wygenerowano w 0.023 sekund, wykonano 50 zapytań