Kolego, tak jak piszą przedmówcy, wydaje się, że to jest uszkodzenie pamięci (regularny błąd co 16 w obrazie), a zachowania wskazują, że to będzie któraś kostka z drugiej połowy tej pamięci, bo niektóre rzeczy działają, więc pewnie wywala się dopiero na rzeczach, które używają pamięć powyżej 512kB. Prawdopodobnie gry korzystające z 512 działają poprawnie, możesz poszukać i sprawdzić takie gry co będzie jakimś tam potwierdzeniem tego faktu.
Polecam Ci też sprawdzenie pamięci programem yaart. Załączam.
Gopher2600 0.57.2 Aktualizacja emulatora Atari 2600 poprawiająca stabilność i naprawiająca błędy w debuggerze.
LodjurDS 0.1.5 Nowa wersja emulatora Atari Lynx dla konsol Nintendo DS z płynnym zoomem i poprawkami błędów.
Gearlynx 1.2.24 Ukazała się kolejna aktualizacja emulatora Gearlynx, oferująca poprawione wsparcie dla ComLynx i liczne poprawki błędów.
NRG 2026: 11 kategorii i 33 statuetki Znamy kategorie konkursowe NRG 2026. Na zwycięzców czekają szklane statuetki i atrakcyjne nagrody.
W.I.P. demo C.E.T.A.S Wersja robocza gry C.E.T.A.S jest już dostępna do pobrania na naszym forum.