Oto ciekawa stronka, na którą natknąłem się siedząc na jakimśtam irc-channelu. Zapewne niektórzy myślą, że wystarczy napisać na 'swojej' pracy NO COPY i to załatwi sprawę.
Cóż więc, aby nie owijać w bawełnę:
http://www.kameli.net/nocopy/index.htm
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
atari.area forum » Miejsca w sieci » NO COPY?
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Oto ciekawa stronka, na którą natknąłem się siedząc na jakimśtam irc-channelu. Zapewne niektórzy myślą, że wystarczy napisać na 'swojej' pracy NO COPY i to załatwi sprawę.
Cóż więc, aby nie owijać w bawełnę:
http://www.kameli.net/nocopy/index.htm
fajna ta kolekcja :twisted:
Stare... A tak BTW: niektorzy sporo sie zmeczyli zeby poprzerabiac...
etam nie znacie sie - NO COPY u tych panow oznacza 'NIE KOPIOWAC ODE MNIE' ;)
Co do NO COPY - wyraźnie widać, że rzeczywiście niektórzy mogli coś przerysowywać, inni po prostu fotosklepami poprzerabiali oryginały ;)
A tak na marginesie - ciekawe co by było, gdyby wziąść "na tapetę" obrazki z podpisem: NO SCAN ;)
Btw. sam kiedyś dorwałem PLAYBOY-a w którym było oryginalne zdjęcie modelki, którą przerysował/zeskanował/zretuszował (niepotrzebne skreślić) Lazur - taki obrazek z twarzą panienki z kwiatkiem we włosach (kwiatek, to były chyba jedyny oryginalny element na tej grafice ;-) ).
Aaa, no Lazur to osobny temat... :P
Uwaga gównoburza :) i czekamy na [MM] :D


Zgadza się :)
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Miejsca w sieci » NO COPY?
Wygenerowano w 0.046 sekund, wykonano 55 zapytań