No cóż, jak napisał X-Ray: nowy dzień, nowy... ;) Tym razem, drodzy ludziki, Waszym zadaniem jest stworzenie jednoekranowej animacji, ale po kolei (ewentualnie po PKP):
1. Animacja ma być plikiem wynikowym, który można uruchomić na gołym Atari 65XE w wersji PAL (NTSC, Secam też mile widziane ;) );
2. Animacja ma zawierać ruch postaci z conajmniej 5-ciu atarowskich klasycznych dla Was gierek (na jednym ekranie ;) );
3. Animacja może być wzbogacona o dźwięk, ale nie jest ro wymóg konieczny;
4. Muszą być conajmniej 2 prace na kompo, ale mogą to być prace tego samego autora, aby się różniły między sobą;
5. Mile widziany jakiś ład i skład w animacji ;);
6. Nagroda jest tylko jedna - czteropak piwa do odbioru osobistego lub przez wskazaną przez autora osobę na QuaST party 2006, sztabie Warszawskim lu na innym party, na którym będę ja i autor/osoba upoważniona przez autora do odbioru nagrody;
7. Prace nadsyłamy jak zwykle: sikor_soft@poczta.fm
8. Termin nadsyłania prac upływa dnia 18.11.2005 roku (piątek), o godzinie 20:00. Po tym terminie prace zostaną wystawione, a zwycięzcę wybieramy na drodze ankiety;
9. Od poniższego regulaminu nie ma i nie będzie odwołań, dlatego, ponieważ, iż i już!
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.