No cóż, jak napisał X-Ray: nowy dzień, nowy... ;) Tym razem, drodzy ludziki, Waszym zadaniem jest stworzenie jednoekranowej animacji, ale po kolei (ewentualnie po PKP):
1. Animacja ma być plikiem wynikowym, który można uruchomić na gołym Atari 65XE w wersji PAL (NTSC, Secam też mile widziane ;) );
2. Animacja ma zawierać ruch postaci z conajmniej 5-ciu atarowskich klasycznych dla Was gierek (na jednym ekranie ;) );
3. Animacja może być wzbogacona o dźwięk, ale nie jest ro wymóg konieczny;
4. Muszą być conajmniej 2 prace na kompo, ale mogą to być prace tego samego autora, aby się różniły między sobą;
5. Mile widziany jakiś ład i skład w animacji ;);
6. Nagroda jest tylko jedna - czteropak piwa do odbioru osobistego lub przez wskazaną przez autora osobę na QuaST party 2006, sztabie Warszawskim lu na innym party, na którym będę ja i autor/osoba upoważniona przez autora do odbioru nagrody;
7. Prace nadsyłamy jak zwykle: sikor_soft@poczta.fm
8. Termin nadsyłania prac upływa dnia 18.11.2005 roku (piątek), o godzinie 20:00. Po tym terminie prace zostaną wystawione, a zwycięzcę wybieramy na drodze ankiety;
9. Od poniższego regulaminu nie ma i nie będzie odwołań, dlatego, ponieważ, iż i już!
Postępy nad konwersją Golden Axe Zobacz najnowsze zmiany w nadchodzącym hicie na 8-bitowe Atari, nad którym pracuje znana ekipa.
Cannon Fodder STE WIP #2 Krzysztof Jarzyna prezentuje nową wersję rozwojową kultowej gry Cannon Fodder dla Atari STE.
Wolfenstein 3D dla Atari z VBXE Pierwsze szczegóły oraz wersja testowa Wolfensteina 3D wykorzystującego układ VBXE.
Gopher2600 0.56.1 Najnowsza wersja Gopher2600 wprowadza wsparcie dla devcard Atari 7800 oraz liczne poprawki.
Gearlynx 1.2.13 Ukazała się aktualizacja Gearlynx, emulatora przenośnej konsoli Atari Lynx.