Gluchołazy Party No.1 tuż tuż

Ekipa Atari Area pragnie przypomniec pt. czytelnikom, iż w najbliższy piątek w Głuchołazach rozpoczyna się letni zlot miłośników i sympatyków komputerów Atari.

Jest to pierwsza edycja naszego sztandarowego zlotu w nowym miejscu i scenerii, więc tym bardziej serdecznie zapraszamy wszystkich członków AtariArea, niech będzie to niejaka mobilizacja i podziękowanie dla organizatora. Im nas będzie więcej i sympatyczniej - tym lepiej :)

Szczegóły tutaj Lista gości natomiast w tym miejscu.

Przypominamy też, że tradycyjnie istnieje Random Libation Train na trasie Lublin-Radom-Kielce-Opole, chętni mogą się dosiadać, pojazd będzie oznaczony. Jeśli ktoś "chciałby ale boi się" skorzystac z RLT to szczegółów udzielam mailowo :)

Powodzenia, prasujcie skarpetki i do zobaczenia na party!.

Komentarze gości atari.area

Momencik, uaktualniam...  

Nie jesteś zalogowany. Tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Lotharek.pl
Retronics
Sikor Soft

Szukaj

Wyszukiwarka przeszukuje zasoby atari.area, atariki oraz forum.

Twoliner

Momencik, uaktualniam...  .

Pamiętaj, żeby linki do Twolinera dodawać wyłącznie po skróceniu za pomocą serwisu tiny.pl. Jeśli coś Ciebie ominęło - skorzystaj z archiwum.

Network

konto

Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto

forum

Artykuły

Wywiady

Allegro

Jako, że Allegro.pl jest bardzo często odwiedzanym serwisem przez Atarowców, umiejscowiłem poniżej wyszukiwarkę produktów związanych z naszym kochanym Atari. Chcesz coś kupić - wystarczy wpisać w okienko poniżej.


Wystarczy wpisac czego szukamy i po chwili znajdujemy sie juz na Allegro.pl.