Silly Venture 2k12 - invitka na Atari 2600

Po invitkach na platformy Atari STe oraz Falcona, nadszedł czas na akcent 8-bit. W dniu dzisiejszym ukazała się invitka na konsolę ATARI 2600. Plik do ściągnięcia można zassać stąd, lub zobaczyć w serwisie YouTube. Za kod odpowiada Tjoppen / DSS (Szwecja), muzykę Jakub Husak, tekst Grey / MSB.

Od Silly Venture 2k12 dzielą nas już tylko tygodnie. Na liście potencjalnych uczestników znajduje się obecnie ponad 100 osób - link do wątku na forum. Impreza ma charakter invite-only, dlatego osoby chcące się pojawić na SV2k12 proszone są o kontakt mailowy z organizatorem eventu.

Z uwagi na oczekiwaną dużą ilość prac planowana jest prezentacja prac konkursowych rozłożona na dwa dni (Piątek - GFX, MSX, GAME, Sobota - Intro, Demo, Wild). Więcej informacji na oficjalnej stronie party.

Komentarze gości atari.area

Momencik, uaktualniam...  

Nie jesteś zalogowany. Tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Lotharek.pl
Retronics

Szukaj

Wyszukiwarka przeszukuje zasoby atari.area, atariki oraz forum.

Twoliner

Momencik, uaktualniam...  .

Pamiętaj, żeby linki do Twolinera dodawać wyłącznie po skróceniu za pomocą serwisu tiny.pl. Jeśli coś Ciebie ominęło - skorzystaj z archiwum.

Network

konto

Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto

forum

Artykuły

Wywiady

Allegro

Jako, że Allegro.pl jest bardzo często odwiedzanym serwisem przez Atarowców, umiejscowiłem poniżej wyszukiwarkę produktów związanych z naszym kochanym Atari. Chcesz coś kupić - wystarczy wpisać w okienko poniżej.


Wystarczy wpisac czego szukamy i po chwili znajdujemy sie juz na Allegro.pl.