Silly Venture 2k14 - z wizyta u Sławka Łosowskiego

Parę miesięcy temu powrócił temat inicjatywy, związanej z założycielem i klawiszowcem legendarnego zespołu KOMBI - Panem Sławkiem Łosowskim. Podczas jednej z Jego wizyt na Silly Venture padła propozycja kupna modelu Atari 1040 STe z rozbudowaną pamięcią RAM oraz zmianą nośnika danych (w domowym studio Pana Sławka na co dzień królował Atari 1040 STfm, z 1MB RAM i stacją dysków + kilka modeli ST przeznaczonych na "części zamienne").

Po imprezie temat ucichł, ale nie mogło to trwać wiecznie - w końcu Pan Sławek zawsze z dumą podkreślał, jak bardzo podoba mu się praca z tym komputerem, i że będzie go używał tak długo, jak tyle będzie mu dane. No i stało się! Mimo iż dzięki koledze TeBe, Lotharkowi (oraz kilku innym osobom z forum) udało się zrealizować to już jakiś czas temu - postanowiliśmy z Piterem zrobić to w odpowiedniej oprawie, czego efektem jest ten oto klip. Pan Sławek Łosowski będzie jednym z zaproszonych Gości podczas drugiego dnia imprezy Silly Venture 2k14. Tego dnia będzie można nabyć jego najnowszą płytę, stworzoną przy pomocy już "nowego" Atari 1040 STe.

Komentarze gości atari.area

Momencik, uaktualniam...  

Nie jesteś zalogowany. Tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Lotharek.pl
Retronics
Sikor Soft
Grawitacja

Szukaj

Wyszukiwarka przeszukuje zasoby atari.area, atariki oraz forum.

Twoliner

Momencik, uaktualniam...  .

Pamiętaj, żeby linki do Twolinera dodawać wyłącznie po skróceniu za pomocą serwisu tiny.pl. Jeśli coś Ciebie ominęło - skorzystaj z archiwum.

Network

konto

Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto

forum

Artykuły

Wywiady

Allegro

Jako, że Allegro.pl jest bardzo często odwiedzanym serwisem przez Atarowców, umiejscowiłem poniżej wyszukiwarkę produktów związanych z naszym kochanym Atari. Chcesz coś kupić - wystarczy wpisać w okienko poniżej.


Wystarczy wpisac czego szukamy i po chwili znajdujemy sie juz na Allegro.pl.