As... o osiemnastej zmieniacie lokal, a już chwilę po północy piszesz, że BYŁO zajebiście...? Ech... Wpadnijcie do Szczecina. Tutaj dopiero do trzech dniach napiszesz, że było zajebiście :)
rozmawialiśmy o tym wczoraj...
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
atari.area forum » Posty przez AS...
As... o osiemnastej zmieniacie lokal, a już chwilę po północy piszesz, że BYŁO zajebiście...? Ech... Wpadnijcie do Szczecina. Tutaj dopiero do trzech dniach napiszesz, że było zajebiście :)
rozmawialiśmy o tym wczoraj...
Sikorku, mordko a czemu Ciebie nie było ???
To było mistrzostwo ..!
dawaj hades-a 060 następny, razem.
Jak się bawić to się bawić !
He he :) tak fajnie było!
qrfa, wypiliśmy kolejna knajpę!
-Setka była bardzo fajna i długo działała.
Tam były "przed sztaby"
Trzeba Alex-a "odpalić" na nowy lokal ;)
Osobiście głosuję za piątkiem, sobota też może być ;)
-Natomiast raz na jakiś czas w czwartek tez bardzo chętnie się pojawię...
Coś czuje że profilaktycznie na piątek trzeba zgłosić urlop.
W końcu, brawo Draco!.!
Bo wtedy mamy około 56 56000 bodów...
?
No to cóż wgrałem, uruchomiłem... i nic.
Rozumiem, że chodzi o TN, że zmieniony na wersję 1.22?
Czyli spoko, ale ja tego TN nie trawię, choć rzeczywiście obsługa klawiszami 1..9 napędów to spore ułatwienie.
Coś konkretnie mam ci sprawdzić?
Można gdzieś pobrać tego 1.22 w wersji .atr?
Co dalej z tym projektem >??
Chętnie bym zanabył t710.
Dużo osób w to jest zaangażowanych, będzie dobrze...
Płytka jest 1:1 zgodna z oryginałem.
Zenon, zrobił świetną pracę.
Czekamy na dwa sample ;)
Będzie dobrze, to już projekt miedzy kontynentalny :)
Kwestia dopasowania teraz tego modułu do istniejących systemów takich jak np. Sparta DOS X.
Draco jesteś ?
Poszło, ale dziwne że nie pamiętało z poprzedniego roku ...
Nic dodać nic ująć ...
Te rozszerzenie jest piekielne szybkie.
Coś się dzieje w tym temacie.
Dobrze jest..
- Zenon zrobił super robotę...!
Galtron się pochwalił przed wcześnie.
Bez testów.
Tak się nie robi!!!!!
- a na is plate sporo osób ostrzy zęby (ja też!).
Dodam że dzieje się coś w tym temacie, będzie dobrze.
To jest cholernie szybkie, będzie chłostane na youtubach ;)
Z Draco przetestowaliśmy dziś tą nową miejscówkę...
Jedzenie, super, Drinki, już wiemy jaki jest najlepszy :)
p.s.
nawet longi można zamawiać spoza karty vs promo 2:1
Super wiadomość..
-szybko śmiga?
Jak zamkną kolejną Alex znajdzie następna.
Bardzo dobry pomysł :) Jestem za.
Trzeba będzie wypić kolejną knajpę... Wygląda bardzo dobrze.
https://www.youtube.com/watch?v=ZHqLWL7llxs&ab_channel=FansFamily2.0
Jak co roku leci :)
W zasadzie nikogo nie było, a to że pojawiło się ponad 25 osób.
To są zwykłe pomówienie ;)
1050 z i.s. plate to najszybsza stacja pod sio.
Toms 710/720 dyskietka formatowana z przeplotem plus ultra speed czy toms turbo z bufforowaniem ścieżek to jest wolne.
Miałem taką stację w epoce i bardzo żałuje że jej się pozbyłem (gdzieś z angli była przywieziona przez kogoś w rodzinie).
Same te turbo jest bardzo unikalne, 3mam kciuki że to będzie to.
Wiem że nawet Żbik się w do zaangażował..
atari.area forum » Posty przez AS...
Wygenerowano w 0.243 sekund, wykonano 16 zapytań