Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
Opcje wyszukiwania (Strona 1 z 29)
Strony 1 2 3 … 29 Następna
Zerknij proszę - czy nie masz 7 do XE.
Ok, dzięki @perinoid, czyli sprawa wyjaśniona.. nadal poszukuję..
Dzięki, wysłałem pytanie.. Chyba, że ktoś się orientuje czy to klawisze są te same.
Pozdr.
Klon 2600, gier wbudowanych nie stwiedziłem, może to jakaś wcześniesza wersja i nie ma. Numer seryjny ma dosyć niski.
Z cartami działa. Joystki działają, ale jeden ma luzy.
160zł ( przesyłka wliczona )

Kto pierwszy ten lepszy.
Tymaczasem, ja już na najbliższym SV2026WE postaram się przedstawić swoją pierwszą grę na Falcona :)) Walka z czasem trwa, ale jestem dobrej myśli, że dowiozę temat.
Adam zrobił Szach - Mat :) Wygrywa licytację!
Przewidziany jest tajemniczy gratis :)

Nowa podkładka pod mysz, widoczna na zdjęciu.
Licytacja od 1 zł do godz. 21:00 - piątek 15.05.2026
Wpłata
https://www.siepomaga.pl/atari-area-dla-zosi
Mysz nie jest licytowana :)
Dostaczasz etykietkę na przesyłkę.
Cześć! Gra już jest u nowego właściciela.
To co na zdjęciach.



22zł + kw.
Wpłata do skarbonki:
https://www.siepomaga.pl/atari-area-dla-zosi
Pozdrawiam
Javalonde


Wpłata do skarbonki:
https://www.siepomaga.pl/atari-area-dla-zosi
30 zł + kod nadania
Pozdrawiam
Javalonde
No i super! Dzięki Seb@stian
Tajemniczym gratisem jest jeszcze jedna gra do remontu, ale z nowymi nalepkami
Planet Smashers


Pozdrawiam! :)
Hej!
Zawsze to jakiś Falcon :)
Ale Ci się poszczęściło, masz okazję kupić za 65zeta (przesyłka gratis)
elegancką grę Desert Falcon na Atari 7800 i ją wyremontować, a co więcej pomożesz potrzebującej osobie pokonać chorobę!
Dobra wiadomość: Nalepki zastępcze już są! Nie daj się wyprzedzić innym!




Gra działa. Tajemniczy gratis przewidziany.
Wpłata do skarbonki:
https://www.siepomaga.pl/atari-area-dla-zosi
Pozdrawiam
Javalonde
Hej, ja również potwierdzam, że się wczytują. Wszystkich nie próbowałem, ale sporo i nawet nie musiałem chodzić na palcach! :)
Mam do oddania rowerek-konsola + 2 gry, kiedyś działał.
Oddam za darmo,
W przypadku wysyłki KS+20 zł na https://www.siepomaga.pl/waleczna-marysia



Dzięki Panowie za licytacje, wygrywa PrzemOc.
@PrzemOc, mogę Ci podrzucić albo podskocz do mnie dzisiaj albo jutro, jak tam Ci pasuje :)
Tymczasem, taki kąsek jest do zgarnięcia w licytacji
Gra się wczytuje.
Licytacja jest na rzecz tej dziewczynki:
https://www.siepomaga.pl/waleczna-marysia



Licytacja od 1zł do 26.02.2026 godz 21:30 czasu Polskiego :)
Wygrywający dostarcza kod nadania lub etykietkę.
Pozdrawiam.
Javalonde
Cześć!
Wpłata na zbiórkę ogarnięta :)
Dalszy kontakt mailem.
Pozdrawiam!
Masz rację Seb@stian, ale na szczęście trafi w dobre ręce.
Zarezerwowane przez Cypriana drogą telefoniczą :)
Znalezione posty [ 1 do 25 z 707 ]
Strony 1 2 3 … 29 Następna
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.055 sekund, wykonano 19 zapytań