Klon 2600, gier wbudowanych nie stwiedziłem, może to jakaś wcześniesza wersja i nie ma. Numer seryjny ma dosyć niski.
Z cartami działa. Joystki działają, ale jeden ma luzy.
160zł ( przesyłka wliczona )

Kto pierwszy ten lepszy.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Atari Action! Compiler od Kuby Husaka Nowe narzędzie umożliwiające kompilację kodu Action! bezpośrednio na współczesnych komputerach PC.
Altirra 4.50 test 11 Avery Lee udostępnił nową wersję testową emulatora Altirra z nowym, eksperymentalnym paskiem zadań.
C.E.T.A.S. - nowy projekt na Atari 8bit Rafał Dudek i Vladimir Janković pracują nad unikalną strzelaniną z alternatywną historią w tle.
Postępy nad konwersją Golden Axe Zobacz najnowsze zmiany w nadchodzącym hicie na 8-bitowe Atari, nad którym pracuje znana ekipa.
Cannon Fodder STE WIP #2 Krzysztof Jarzyna prezentuje nową wersję rozwojową kultowej gry Cannon Fodder dla Atari STE.
atari.area forum » Posty przez Javalonde
Klon 2600, gier wbudowanych nie stwiedziłem, może to jakaś wcześniesza wersja i nie ma. Numer seryjny ma dosyć niski.
Z cartami działa. Joystki działają, ale jeden ma luzy.
160zł ( przesyłka wliczona )

Kto pierwszy ten lepszy.
@Gray SV2026SE :)
Tymaczasem, ja już na najbliższym SV2026WE postaram się przedstawić swoją pierwszą grę na Falcona :)) Walka z czasem trwa, ale jestem dobrej myśli, że dowiozę temat.
Adam zrobił Szach - Mat :) Wygrywa licytację!
Przewidziany jest tajemniczy gratis :)

Nowa podkładka pod mysz, widoczna na zdjęciu.
Licytacja od 1 zł do godz. 21:00 - piątek 15.05.2026
Wpłata
https://www.siepomaga.pl/atari-area-dla-zosi
Mysz nie jest licytowana :)
Dostaczasz etykietkę na przesyłkę.
Promo 20! ;)
Cześć! Gra już jest u nowego właściciela.
To co na zdjęciach.
22zł + kw.
Wpłata do skarbonki:
https://www.siepomaga.pl/atari-area-dla-zosi
Pozdrawiam
Javalonde
Wpłata do skarbonki:
https://www.siepomaga.pl/atari-area-dla-zosi
30 zł + kod nadania
Pozdrawiam
Javalonde
No i super! Dzięki Seb@stian
Tajemniczym gratisem jest jeszcze jedna gra do remontu, ale z nowymi nalepkami
Planet Smashers


Pozdrawiam! :)
Hej!
Zawsze to jakiś Falcon :)
Ale Ci się poszczęściło, masz okazję kupić za 65zeta (przesyłka gratis)
elegancką grę Desert Falcon na Atari 7800 i ją wyremontować, a co więcej pomożesz potrzebującej osobie pokonać chorobę!
Dobra wiadomość: Nalepki zastępcze już są! Nie daj się wyprzedzić innym!




Gra działa. Tajemniczy gratis przewidziany.
Wpłata do skarbonki:
https://www.siepomaga.pl/atari-area-dla-zosi
Pozdrawiam
Javalonde
Hej, ja również potwierdzam, że się wczytują. Wszystkich nie próbowałem, ale sporo i nawet nie musiałem chodzić na palcach! :)
Mam do oddania rowerek-konsola + 2 gry, kiedyś działał.
Oddam za darmo,
W przypadku wysyłki KS+20 zł na https://www.siepomaga.pl/waleczna-marysia




Dzięki Panowie za licytacje, wygrywa PrzemOc.
@PrzemOc, mogę Ci podrzucić albo podskocz do mnie dzisiaj albo jutro, jak tam Ci pasuje :)
Tymczasem, taki kąsek jest do zgarnięcia w licytacji
Gra się wczytuje.
Licytacja jest na rzecz tej dziewczynki:
https://www.siepomaga.pl/waleczna-marysia



Licytacja od 1zł do 26.02.2026 godz 21:30 czasu Polskiego :)
Wygrywający dostarcza kod nadania lub etykietkę.
Pozdrawiam.
Javalonde
Cześć!
Wpłata na zbiórkę ogarnięta :)
Dalszy kontakt mailem.
Pozdrawiam!
120 :)
Masz rację Seb@stian, ale na szczęście trafi w dobre ręce.
Zarezerwowane przez Cypriana drogą telefoniczą :)
Witam,
Może kogoś zainteresuje videodigitizer do ST.
Nie wiem czy działa, po włożeniu do portu, nic się nie wydarzyło.
Dokumentacja:
https://stcarchiv.de/st-computer/1987/1 ... zer-teil-1
https://stcarchiv.de/st-computer/1987/1 ... zer-teil-2
https://stcarchiv.de/st-computer/1987/0 ... -vergleich
Cena z 1987 to 600DM :)
120PLN paczkomat wliczony.
Kto pierwszy ten lepszy.





111 :)
Kolego YERZMYEY możesz odpisać na wiadomość z PW? :) Bo wisi jako dostarczona od dawna :))
Cześć, poszedł mail przez forum.
atari.area forum » Posty przez Javalonde
Wygenerowano w 0.027 sekund, wykonano 35 zapytań