1

(3 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Zerknij proszę - czy nie masz 7 do XE.

Ok, dzięki @perinoid, czyli sprawa wyjaśniona.. nadal poszukuję..

Dzięki, wysłałem pytanie.. Chyba, że ktoś się orientuje czy to klawisze są te same.
Pozdr.

Poratuje ktoś?

Klon 2600, gier wbudowanych nie stwiedziłem, może to jakaś wcześniesza wersja i nie ma.  Numer seryjny ma dosyć niski.
Z cartami działa. Joystki działają, ale jeden ma luzy.

160zł ( przesyłka wliczona )

https://i.ibb.co/Vyy3Trx/IMG-20260609-173056.jpg

Kto pierwszy ten lepszy.

6

(7 odpowiedzi, napisanych Zloty)

@Gray SV2026SE :)

7

(7 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Tymaczasem, ja już na najbliższym SV2026WE postaram się przedstawić swoją pierwszą grę na Falcona :)) Walka z czasem trwa, ale jestem dobrej myśli, że dowiozę temat.

8

(20 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Adam zrobił Szach - Mat :) Wygrywa licytację!

9

(20 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Przewidziany jest tajemniczy gratis :)

10

(20 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

https://i.ibb.co/N2zgNRwK/IMG-20260511-165428.jpg


Nowa podkładka pod mysz, widoczna na zdjęciu.

Licytacja od 1 zł do godz. 21:00 - piątek 15.05.2026

Wpłata
https://www.siepomaga.pl/atari-area-dla-zosi


Mysz nie jest licytowana :)
Dostaczasz etykietkę na przesyłkę.

11

(1 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię pozostałe)

Promo 20! ;)

12

(5 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Cześć! Gra już jest u nowego właściciela.

13

(0 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

To co na zdjęciach.

https://i.ibb.co/LDMgnK8q/IMG-20260401-173457.jpg
https://i.ibb.co/357Hb9qT/IMG-20260401-173510.jpg
https://i.ibb.co/fY4xyc2L/IMG-20260401-173517.jpg

22zł + kw.

Wpłata do skarbonki:
https://www.siepomaga.pl/atari-area-dla-zosi


Pozdrawiam
Javalonde

14

(1 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię pozostałe)

https://i.ibb.co/GvSdx8d1/IMG-20260330-210951.jpg
https://i.ibb.co/60pQjwQP/IMG-20260330-211000.jpg

Wpłata do skarbonki:
https://www.siepomaga.pl/atari-area-dla-zosi

30 zł + kod nadania

Pozdrawiam
Javalonde

15

(5 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

No i super! Dzięki Seb@stian

Tajemniczym gratisem jest jeszcze jedna gra do remontu, ale z nowymi nalepkami
Planet Smashers

https://i.ibb.co/tMDbSmr1/IMG-20260329-135749.jpg
https://i.ibb.co/1G0D4Gwc/IMG-20260329-135802.jpg

Pozdrawiam! :)

Hej!

Zawsze to jakiś Falcon :)

Ale Ci się poszczęściło, masz okazję kupić za 65zeta (przesyłka gratis)
elegancką grę Desert Falcon na Atari 7800 i ją wyremontować, a co więcej pomożesz potrzebującej osobie pokonać chorobę!

Dobra wiadomość: Nalepki zastępcze już są! Nie daj się wyprzedzić innym!

https://i.ibb.co/ZzNwJcCj/IMG-20260328-181910.jpg
https://i.ibb.co/7tsC9780/IMG-20260328-181915.jpg
https://i.ibb.co/7tx1THQ1/IMG-20260328-181929.jpg
https://i.ibb.co/gZyQJcgL/IMG-20260328-181938.jpg

Gra działa. Tajemniczy gratis przewidziany.

Wpłata do skarbonki:
https://www.siepomaga.pl/atari-area-dla-zosi


Pozdrawiam
Javalonde

Hej, ja również potwierdzam, że się wczytują. Wszystkich nie próbowałem, ale sporo i nawet nie musiałem chodzić na palcach! :)

Mam do oddania rowerek-konsola + 2 gry, kiedyś działał.
Oddam za darmo,

W przypadku wysyłki KS+20 zł na https://www.siepomaga.pl/waleczna-marysia

https://i.ibb.co/q30wjqH7/IMG-20260307-154046.jpg
https://i.ibb.co/Vc1N3vxw/IMG-20260307-154116.jpg
https://i.ibb.co/0R18KySH/IMG-20260307-154051.jpg

19

(8 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

PunBB bbcode test

Dzięki Panowie za licytacje, wygrywa PrzemOc.

@PrzemOc, mogę Ci podrzucić albo podskocz do mnie dzisiaj albo jutro, jak tam Ci pasuje :)

Tymczasem, taki kąsek jest do zgarnięcia w licytacji
Gra się wczytuje.

Licytacja jest na rzecz tej dziewczynki:
https://www.siepomaga.pl/waleczna-marysia

https://i.ibb.co/Hf8Nrx3m/c793fc5545b99ec74428eaee532c.jpg
https://i.ibb.co/B5GftHhB/c5c9d4fe41c2972b7a7bf0d33164.jpg
https://i.ibb.co/DfbhR242/c863c08a49d48ec0e02ac9deb02c.jpg

Licytacja od 1zł do 26.02.2026 godz 21:30 czasu Polskiego :)

Wygrywający dostarcza kod nadania lub etykietkę.

Pozdrawiam.
Javalonde

Cześć!

Wpłata na zbiórkę ogarnięta :)
Dalszy kontakt mailem.

Pozdrawiam!

120 :)

Masz rację Seb@stian, ale na szczęście trafi w dobre ręce.

Zarezerwowane przez Cypriana drogą telefoniczą :)