Klon 2600, gier wbudowanych nie stwiedziłem, może to jakaś wcześniesza wersja i nie ma.  Numer seryjny ma dosyć niski.
Z cartami działa. Joystki działają, ale jeden ma luzy.

160zł ( przesyłka wliczona )

https://i.ibb.co/Vyy3Trx/IMG-20260609-173056.jpg

Kto pierwszy ten lepszy.

2

(7 odpowiedzi, napisanych Zloty)

@Gray SV2026SE :)

3

(7 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Tymaczasem, ja już na najbliższym SV2026WE postaram się przedstawić swoją pierwszą grę na Falcona :)) Walka z czasem trwa, ale jestem dobrej myśli, że dowiozę temat.

4

(20 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Adam zrobił Szach - Mat :) Wygrywa licytację!

5

(20 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Przewidziany jest tajemniczy gratis :)

6

(20 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

https://i.ibb.co/N2zgNRwK/IMG-20260511-165428.jpg


Nowa podkładka pod mysz, widoczna na zdjęciu.

Licytacja od 1 zł do godz. 21:00 - piątek 15.05.2026

Wpłata
https://www.siepomaga.pl/atari-area-dla-zosi


Mysz nie jest licytowana :)
Dostaczasz etykietkę na przesyłkę.

7

(1 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię pozostałe)

Promo 20! ;)

8

(5 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Cześć! Gra już jest u nowego właściciela.

To co na zdjęciach.

https://i.ibb.co/LDMgnK8q/IMG-20260401-173457.jpg
https://i.ibb.co/357Hb9qT/IMG-20260401-173510.jpg
https://i.ibb.co/fY4xyc2L/IMG-20260401-173517.jpg

22zł + kw.

Wpłata do skarbonki:
https://www.siepomaga.pl/atari-area-dla-zosi


Pozdrawiam
Javalonde

10

(1 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię pozostałe)

https://i.ibb.co/GvSdx8d1/IMG-20260330-210951.jpg
https://i.ibb.co/60pQjwQP/IMG-20260330-211000.jpg

Wpłata do skarbonki:
https://www.siepomaga.pl/atari-area-dla-zosi

30 zł + kod nadania

Pozdrawiam
Javalonde

11

(5 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

No i super! Dzięki Seb@stian

Tajemniczym gratisem jest jeszcze jedna gra do remontu, ale z nowymi nalepkami
Planet Smashers

https://i.ibb.co/tMDbSmr1/IMG-20260329-135749.jpg
https://i.ibb.co/1G0D4Gwc/IMG-20260329-135802.jpg

Pozdrawiam! :)

Hej!

Zawsze to jakiś Falcon :)

Ale Ci się poszczęściło, masz okazję kupić za 65zeta (przesyłka gratis)
elegancką grę Desert Falcon na Atari 7800 i ją wyremontować, a co więcej pomożesz potrzebującej osobie pokonać chorobę!

Dobra wiadomość: Nalepki zastępcze już są! Nie daj się wyprzedzić innym!

https://i.ibb.co/ZzNwJcCj/IMG-20260328-181910.jpg
https://i.ibb.co/7tsC9780/IMG-20260328-181915.jpg
https://i.ibb.co/7tx1THQ1/IMG-20260328-181929.jpg
https://i.ibb.co/gZyQJcgL/IMG-20260328-181938.jpg

Gra działa. Tajemniczy gratis przewidziany.

Wpłata do skarbonki:
https://www.siepomaga.pl/atari-area-dla-zosi


Pozdrawiam
Javalonde

Hej, ja również potwierdzam, że się wczytują. Wszystkich nie próbowałem, ale sporo i nawet nie musiałem chodzić na palcach! :)

Mam do oddania rowerek-konsola + 2 gry, kiedyś działał.
Oddam za darmo,

W przypadku wysyłki KS+20 zł na https://www.siepomaga.pl/waleczna-marysia

https://i.ibb.co/q30wjqH7/IMG-20260307-154046.jpg
https://i.ibb.co/Vc1N3vxw/IMG-20260307-154116.jpg
https://i.ibb.co/0R18KySH/IMG-20260307-154051.jpg

15

(8 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

PunBB bbcode test

Dzięki Panowie za licytacje, wygrywa PrzemOc.

@PrzemOc, mogę Ci podrzucić albo podskocz do mnie dzisiaj albo jutro, jak tam Ci pasuje :)

Tymczasem, taki kąsek jest do zgarnięcia w licytacji
Gra się wczytuje.

Licytacja jest na rzecz tej dziewczynki:
https://www.siepomaga.pl/waleczna-marysia

https://i.ibb.co/Hf8Nrx3m/c793fc5545b99ec74428eaee532c.jpg
https://i.ibb.co/B5GftHhB/c5c9d4fe41c2972b7a7bf0d33164.jpg
https://i.ibb.co/DfbhR242/c863c08a49d48ec0e02ac9deb02c.jpg

Licytacja od 1zł do 26.02.2026 godz 21:30 czasu Polskiego :)

Wygrywający dostarcza kod nadania lub etykietkę.

Pozdrawiam.
Javalonde

Cześć!

Wpłata na zbiórkę ogarnięta :)
Dalszy kontakt mailem.

Pozdrawiam!

120 :)

Masz rację Seb@stian, ale na szczęście trafi w dobre ręce.

Zarezerwowane przez Cypriana drogą telefoniczą :)

Witam,

Może kogoś zainteresuje videodigitizer do ST.
Nie wiem czy działa, po włożeniu do portu, nic się nie wydarzyło.

Dokumentacja:
https://stcarchiv.de/st-computer/1987/1 ... zer-teil-1
https://stcarchiv.de/st-computer/1987/1 ... zer-teil-2
https://stcarchiv.de/st-computer/1987/0 ... -vergleich

Cena z 1987 to 600DM :)

120PLN paczkomat wliczony.
Kto pierwszy ten lepszy.

https://i.ibb.co/KxdQtnbS/IMG-20260207-WA0000.jpg
https://i.ibb.co/svQ2R7dz/IMG-20260207-094959.jpg
https://i.ibb.co/zW3x5b4J/IMG-20260207-095013.jpg
https://i.ibb.co/Cpzcy377/IMG-20260207-095035.jpg
https://i.ibb.co/9mzwtyw8/IMG-20260207-095048.jpg

111 :)

24

(14 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Kolego YERZMYEY możesz odpisać na wiadomość z PW? :) Bo wisi jako dostarczona od dawna :))

25

(8 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Cześć, poszedł mail przez forum.