1 Ostatnio edytowany przez x_angel (Dzisiaj 11:07:02)

Pozbywam się nadmiarowych gratów, prawdopodobnie będą to ostatnie sztuki ode mnie:

https://www.atari.org.pl/forum/misc.php?action=pun_attachment&item=13619
https://www.atari.org.pl/forum/misc.php?action=pun_attachment&item=13617

1. Cartridge do XL/XE zgodny z Maxflash/DCart, coś jak tutaj:
https://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=16944
Cart na kościach AMD, można na niego wrzucać składanki zrobione Maxflash Studio, można całocartridgowe produkcje jak Prince of Persia, JimSlide XL, Space Harrier, onEscape czy FloB
Cart nie ma pozłacanych styków.
Dostępne 3szt

2. Interfejs ST2VGA, coś jak tu:
https://www.pcbway.com/project/sharepro ... _JACK.html
Dostępne 3szt


3. ACSI2STM, wersja na płytce jak tutaj:
https://allegro.pl/produkt/plytka-pcb-a ... 4c810e233a
https://github.com/retro16/acsi2stm
Dostępne 3szt


4. FujiNet w mojej wersji (brak obrazków), coś jak tutaj:
Dostępne 2szt

https://www.atari.org.pl/forum/misc.php?action=pun_attachment&item=13618


Cena 75zł za każdą sztukę, wysyłka paczkomatem. Wpisujemy się tu w wątku i potem kontakt na maila.

Post's attachments

IMG_3275.jpg 66.65 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

IMG_5549.jpg 303.92 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

IMG_5550.jpg 296.06 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.