Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Opcje wyszukiwania (Strona 7 z 117)
może trzeba załadować do pamięci wysokiej Rapidusa i stamtąd emulując napęd SIO przesyłać do pamięci podstawowej :)
PilotZmii napisał/a:Compy, Rambo, and U1B all work different.
the beauty of many possibilities ;)
autor nie chciał żebyście to oglądali, jak widać udało mu się :)
ponoć na SillyVenture Lotharek będzie sprawdzał legalność Waszych Atarek ;)
mógłbyś Pin-ek obrazić się na kogoś od czasu do czasu, jak tak można, to nie po katolicku
dla kasy sprzedam babcie, dziadka, matkę, ojca, dzieci i dorzucę psa ...
i tak oto Lotharek wysuwa się na prowadzenie, tuż za nim próbuje go wyprzedzić XXL, czy mu się to uda ...
wyścig o Złotą gałązkę oliwną ;)
woooooooooooooooooooooooooooooooooo
to może prościej zapytać Avery Lee :)
i gdzie te MIDI CAR się kupuje ?
co jest, co nie jest retro, który Bóg jest prawdziwy, a który nie jest, to czas i ludzie tworzą te definicje, VBXE i Rapidusy też będą się starzeć i co nie będą retro, to co teraz nazywamy retro zostanie zdenominowane, będzie old-retro, potem archaic-retro itd.
im mniej wiesz tym jesteś bardziej szczęśliwy :)
nie sposób dogodzić każdemu
z tego co wyczytałem, na Sophi demo Tight-ów "Total Daze" nie działa prawidłowo
tak to jest gdy dwa samce alfa trafią na siebie :)
tak samo mało prawdopodobne jak to że ten wątek kiedyś się skończy ;)
ja chcę POKOJU dla ŚWIATA
może zorganizujemy wyprawę która udowodni że Ziemia jest płaska :)
Rocky w swojej machinie ma radiator, bez niego dzieje się to co było tu opisywane
https://forums.atariage.com/topic/25396 ... try3535843
przyspieszenie nagrzewania układu GTIA obecnie spowodowane jest nowymi rozszerzeniami jak VBXE, RAPIDUS, które montowane "na kanapkę" stanowią izolację ciepła
tego projektanci pierwotni nie przewidzieli
profilaktycznie zamontuj radiator i wentylator ;)
Znalezione posty [ 151 do 175 z 2,918 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.094 sekund, wykonano 18 zapytań