sndh 4.3
Jak się można dowiedzieć z dedykowanej strony - dostępna jest nowa wersja kolekcji muzycznej z Yamahy na ST, już w wersji 4.3. W sumie dodano 303 nowe kawałki (607 subsongów). Info i download z linku powyżej.
Jak się można dowiedzieć z dedykowanej strony - dostępna jest nowa wersja kolekcji muzycznej z Yamahy na ST, już w wersji 4.3. W sumie dodano 303 nowe kawałki (607 subsongów). Info i download z linku powyżej.
Zgodnie z tradycją - PPS z atariage namówił spółkę i mamy kolejną edycję - jest kilka ładnych kawałków, w tym dwa niezłe interka, dwie gry i wersja beta playera Yamahy z ST (jedna muzyczka wkompilowana). Opis tutaj.
Całość ściągamy z atariage lub z pouet.net. Dodatkowo możecie skorzystać z szybko przekompilowanej przeze mnie dyskietki z grą w TB XL (nie moją) - ściągamy z atariage.
Lotek Style wypuścił kompilację Fujiology. Co w środku? Przytoczę autora:
TSCC is extremely proud to present you the biggest Atari Demo Scene archive there is... entitled: Fujiology. Based on the ashes of the No Fragments CD-series we gathered together as many Atari Scene releases we could find. The archive was compiled by yours truly (Lotek Style) mostly during the year 2013.
The archive features 4 sections. The main section features releases for the Atari ST (11.280 Files). Then there are bonus sections for TT (16 Files), MAGS (3.021 Files), JAGUAR (471 Files) and FALCON (1.247 Files). Further sections are planned to be included in future updates.
Całość znajdziemy na stronie projektu - smaczny noworoczny kąsek. Polecam.
Na serwerze Pigwa.net pojawił się niemal pełny stuff z ostatniego Silly Venture. Dla ułatwienia podajemy linki do prac z konkretnych compo:
Przyjemnego przeglądania!
Grey^MSB ogłosił oficjalne wyniki SillyVenture 2013.
Dodatkowo dostępny jest na YouTube film, który oficjalnie otwierał zeszłotygodniowy zlot użytkowników komputerów i konsol Atari w Gdańsku oraz real-time text stworzony przez uczestników podczas party.
Dostępne są już pierwsze prace z trwającego w Gdańsku Silly Venture 2013:
Atari XL/XE game:
Atari XL/XE demo / intro
Atari ST demo / intro
Atari ST gfx
Atari ST msx
News będzie uaktualniany o kolejne prace.
Dostępna jest kolejna kodowana zapowiedź zbliżającego się wielkimi krokami Silly Venture 2013 - tym razem Lamers oraz Mystic Bytes przygotowali invitkę dla Atari Falcon 030 z 4 MB RAM. Intro można obejrzeć lub ściągnąć na:
Za kod odpowiedzialny jest Alias, muzykę - BeWu, gfx at0m i Shexbeer, support - Grey.
Pojawiła się kolejna videoinvitka na nadchodzący zlot Silly Venture 2k12. Pojawiły się również informacje, że najprawdopodobniej na zlocie będzie można spotkać szefa klubu ABBUC - Wolfganga Burgera oraz Rodolphe Czubę - wspierającego sprzętowo duże ATARI, byłego producenta m.in. kart CT60 i CT63 do Atari Falcon 030.
Klip dostępny jest na YouTube.
Wyniki konkursów z Głuchołazów prezentują się następująco:
GFX compo:
MSX Compo
Code Compo
Poza konkursem
Wyniki podrzucił Rysiek, dziękujemy za prace!